Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

szarpie silnik


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 MartinDrafts

MartinDrafts
  • Forumowicz
  • 22 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:25, 03.07.2009

Jak w temacie najczęściej dzieje się na 1 i 2 jak nie dotykam pedału gazu lub bardzo wolna jadę czy ktoś może wie dlaczego się tak dzieje ?

#2 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:27, 03.07.2009

Pewnie chodzi Tobie o taki temat:
http://www.accordklu...opic.php?t=3958

#3 MartinDrafts

MartinDrafts
  • Forumowicz
  • 22 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:13, 03.07.2009

to tez ale np jadąc na 1 czy na 2 i np dojeżdżam do skrzyżowania czy jadę za kimś bardzo wolno na jedynce nie używając gazu to szarpie

#4 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 04:34, 04.07.2009

VII gen są bardzo czułe i oprócz tak działającego sprzęgła zwróć uwagę na sam pedał gazu.Jest taki moment,że jak naciskasz gaz masz kilku milimetrową dziurę podczas naciśnięcia(tzw.luźny pedał-bez skojarzeń :mrgreen: )gdzie jak mocniej wciśniesz to dopiero jest reakcja samochodu.Chodzi mi o samą linkę gazu.Miałem coś takiego i poprzez dołożenie gumowej uszczelki na lince bezpośrednio przy pedale wyeliminowałem ten luz.Pedał teraz jest sztywny,nie ma żadnego luzu.Poza tym nauka operowania pedałem gazu :!: ja się nauczyłem-przyzwyczaiłem i nie szarpie.Puszczony całkowicie pedał gazu dostając luzu powoduje szarpnięcia-zanurkuj pod kierownicę i usztywnij linkę.

#5 MartinDrafts

MartinDrafts
  • Forumowicz
  • 22 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:21, 04.07.2009

ok dzieki




IPB Skin By Virteq