Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

kompletny system bose


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 magik411

magik411
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Nowy Sącz
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:07, 07.08.2013

myslicie ze warto inwestowac w takie cosik? dobrze to bedzie gralo czy juz za stare i technologia nie ta?

http://allegro.pl/ra...3427730537.html

pozdrawiam
  • 0

#2 tojejo

tojejo
  • Forumowicz
  • 915 postów
  • Skąd:SGL
  • Silnik:H22
  • Wersja:ES
  • KM:wystarczająco
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1994
  • Nadwozie:CE2
Reputacja: 9
Neutralna

Napisano 22:28, 07.08.2013

Myślę, że lepiej to zagra niż niejedne kupione głośniki na wymiar z allegro, w końcu audio zaprojektowane pod tą budę, pomyśl o wygłuszeniu jeszcze, bo to podstawa ;)
  • 0

#3 magik411

magik411
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Nowy Sącz
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:31, 07.08.2013

tojejo, a tam sa 2 puszki takie jedna to pewnie wzmacniacz a druga? czytalem tez ze sa troche problemy z wymiana kaseciaka na inne radio nie oryginalne ze sub nie dziala itp i ze trzeba duzo kombinowac zeby to obejsc.
  • 0

#4 tojejo

tojejo
  • Forumowicz
  • 915 postów
  • Skąd:SGL
  • Silnik:H22
  • Wersja:ES
  • KM:wystarczająco
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1994
  • Nadwozie:CE2
Reputacja: 9
Neutralna

Napisano 22:42, 07.08.2013

Najprościej będzie zadać pytanie sprzedającemu :)
No i sam sobie odpowiedziałeś, że pewnie wymiana radia na inne skomplikuje sprawę, nie ma w życiu rzeczy niemożliwych i metodą prób i błędów uda się to w końcu zgrać lepiej lub gorzej, no forum na pewno znajdziesz wiele pomocnych treści, ale ja byłbym raczej za zostawieniem tego radia jako kompletu i wykombinowanie możliwości podpięcia pendriva pod gniazdo do zmieniarki. Kumpel ma takie rozwiązanie w starym Audi i muszę przyznać, że znacznie lepiej gra ten stary kaseciak pod którego podpiął pendriva niż jakieś radio-cd z Sony.
  • 0

#5 magik411

magik411
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Nowy Sącz
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:51, 07.08.2013

znalazlem radio cd oryginalne od accorda tez bose wiec ogolem wyniesie mnie wszystko okolo 900 czyli tyle ile chcialem przeznaczyc na allegrowe glosniki i sub. przynajmniej to wyglada estetycznie i sub nie zajmuje miejsca tak jak w przypadku skrzyni. nie moge tylko nigdzie znalesc jaka jest w ogole moc tego sprzetu. jedno jest pewne bedzie pewnie gralo lepiej niz podstawowe glosniki ktore mam w aucie.
  • 0

#6 Venom91x

Venom91x
  • Forumowicz
  • 155 postów
  • Skąd:Lublin (prawie)
  • Silnik:2.2
  • Wersja:executive
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2008
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 08:05, 10.08.2013

prawie 1000zl za ponad 10letni sprzet to lekka przesada zwlaszza ze bose nie jest az takie dobre .Mam u siebie i powiem ci ze z plyty gra ladnie(oczywiscie dopiero po wyciszeniu suba calej polki i naciagnieciu tej siateczki na maskownicy,wczesniej strasznie pierdzial) natomiast jesli chodzi o zwykle radio to padactwo na calej lini a transmiter droga radiowa tez mozna sobie darowac
wiec tak :
po wyciszeniu nawet w miare gra subek lupie dobrze ale tylko dobrze
a jesli chcesz dokupic nie ori radyjko zeby miec usb to przesledz najpierw pare tematow choc pewnie juz to zrobiles

http://www.accordklu...der=asc&start=0
1000zl za calosc to dla mnie i tak mocne przegiecie poszukaj w dziale sprzedazy czasami sie moze trafic duuuzo taniej
  • 0

#7 magik411

magik411
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Nowy Sącz
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:50, 10.08.2013

Venom91x, a powiedz mi ten glosnik sub to bedzie gral sam z innym sprzetem tzn hertz. czy musi byc bose? dokladnie chodzi mi o to ze kupie 4 glos z hertz'a a wzmacniacz jbl i szukam suba a moge miec za grosze ten oryg z bose, to czy bedzie on dzialal czy musi wspolpracowac z calym zestawem bose.
  • 0

#8 Venom91x

Venom91x
  • Forumowicz
  • 155 postów
  • Skąd:Lublin (prawie)
  • Silnik:2.2
  • Wersja:executive
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2008
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:54, 11.08.2013

Nie powinno byc problemow jesli nie ori wzmacniacz .Ale jak to bedzie gralo to juz ci nie powiem bo co mix to mix ^^.
U mnie wcmacniacz na orginalnym bose lupie dobrze ale dopiero po wyciszeniu calej polki i samego suba jest temat na forum,ja u siebie nawet ta siatke z oslony naciagalem zeby nie pierdzial ,jak sie okazalo pomoglo .No i ladnie lupie bez pierdzenia bo wczesniej to lipka troche .
Ale tak jak napisalem to na zestawie bose ,jak wsadzisz wzmacniacz to tez bedzie ok no i nie bedzie problemu zeby normalne radyjko wsadzic z usb,jak chcesz suba z bose to pamietaj o tym wyciszeniu bo bez tego lipa straszna.

A tak jak wczesniej chciales 900zl za bose z cd to wg mnie przegiecie bo np do cd bys musial modzic cos zeby usb miec a jakis xcarlink z tego co pamietam pare stowek wiec koszta koszta i jeszcze raz koszta za stary sprzet ,no i radyjko cd bose dzialajace tez nie latwo znalezc bo ja 2 u siebie sprawdzalem i dopiero za 3 razem znalazlem z w miare dzialajacym cd .
  • 0

#9 magik411

magik411
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Nowy Sącz
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:05, 11.08.2013

postanowilem juz caly zestaw z hertza włącznie z subem i wzmacniacz 4 kan. wychodzi mi 900 zl. i gwarancja na 2 lata :)
  • 0

#10 Venom91x

Venom91x
  • Forumowicz
  • 155 postów
  • Skąd:Lublin (prawie)
  • Silnik:2.2
  • Wersja:executive
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2008
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:01, 11.08.2013

Jak mial bym zmieniac to chyba tez bym taqk zrobil ,czy hertza to nie wiem nie znam opini na temat tej firmy:)
  • 0

#11 Pejot

Pejot
  • Forumowicz
  • 2733 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CN1
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 16:38, 11.08.2013

"Magiku", włącz sobie otrzymywanie wiadomości prywatnych w ustawieniach profilu ;-)
  • 0

Happy Owner Never Drives Anything else.


#12 magik411

magik411
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Nowy Sącz
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:50, 11.08.2013

zrobione
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq