Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Tapicerka w roczniku '01


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 xbialyx

xbialyx
  • Forumowicz
  • 51 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:24, 01.07.2009

Witam. Zakupiłem Honde Accord ostatnio 2001 rok wersja SE Executive, czarnulke. Jedyne co mi sie nie podoba z samochodzie to "wieśniackie" wstawki drewniane, na przedniej desce, w drzwiach i koło skrzyni biegów. Są inne wyposażenia wnętrz może, żeby to zamienić na inną tapicerke lub same te elementy drewniano podobne zastąpić czymś innym?

Ps. w weekendzik umyje Hanke, to wrzuce jakieś foty, coby sie pochwalić :)

#2 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 22:05, 01.07.2009

Fakt w poliftowych to te drewno jest wieśniackie :-P
Możesz zmienić wstawki od ATRa na carbonowe

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#3 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 22:18, 01.07.2009

Zajrzyj do działu Sprzedam, tam chłopaki ATRy na części sprzedają.
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#4 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 07:16, 02.07.2009

Na te wokoło skrzyni biegów znajdzie się pewnie ktoś chętny, wrzuć w dział zamienię. Swojego czasu kilka osób szukało tego drewienka wokół biegów. Ja w swojej poliftowej miałem tam czarny plastik, a te wstawki chciałem przemalować na styl nowych aut- jakimś magnezowym kolorem w półmacie... ale sprzedałem auto :-P

#5 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:52, 02.07.2009

Witam. Zakupiłem Honde Accord ostatnio 2001 rok wersja SE Executive, czarnulke. Jedyne co mi sie nie podoba z samochodzie to "wieśniackie" wstawki drewniane, na przedniej desce, w drzwiach i koło skrzyni biegów. Są inne wyposażenia wnętrz może, żeby to zamienić na inną tapicerke lub same te elementy drewniano podobne zastąpić czymś innym?

Ps. w weekendzik umyje Hanke, to wrzuce jakieś foty, coby sie pochwalić :)


Jeśli chcesz to mam czarną ramkę otaczającą lewarek skrzyni biegów :ok
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#6 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:08, 02.07.2009

tomi, myślę o tym, samym, bo dorwać ATRa wersję EU (z angola pasują tylko listewki drzwiowe) to cud.. Czym i jak to najlepiej pomalować?
Sorry za OT :-P choć w sumie to może i wskazówka również ;-)

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#7 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 12:00, 02.07.2009

Co do koloru: paleta firmy RM ma opracowane kolory na te listwy- sam nawet upatrzyłem kilka kolorów porównując je do listew w Audi A6.
Malowanie: Dobrze zmatować, odtłuścić, całość pokryć specjalnym gruntem na tworzywa sztuczne (100ml. to koszt koło 12zł.- spokojnie starczy na wszystkie listwy),
nałożyć bazę (100ml- koszt koło 30-50zł), po wyschnięciu lakier półmatowy (100ml. koszt koło 12zł).
Znajomy robił ostatnio w civicu liswy+ gałka alu matowe i wnetrze wygląda rewelacyjnie. Odmłodzone o kilka lat. Niektórym te listwy się podobają, mi kojarzą się z kredensem u mojej babci :-P

#8 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:02, 03.07.2009

jak dla mnie są obrzydliwe...

a możesz jakieś linki z allegro albo.. mówiłeś, że sklep masz z takimi rzeczami prawda? :-D

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#9 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 13:17, 03.07.2009

Bo poliftowe są obrzydliwe, obadaliśmy na spocie :mrgreen:

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK





IPB Skin By Virteq