Skocz do zawartości


RODO w HAKP

dziwne dzwieki wydobywające sie z układu kierowniczego???


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:44, 11.09.2008

Podczas hamowania dziwnie zaczęło mi pukać coś od strony kierowcy (tylko podczas hamowania i tylko na biegu na luzie nie ma tego efektu. Malo tego na postoju przy odpalonym silniku i dzialającym wspomaganiu jak sjrecem kola to w lewo to w prawo to słychac taki metaliczny zgrzyt(magiel??, a może pompa od wspomagania??)
macie moż epomysla co to takiego -niecaly miesiąc temu na przeglądzie koncówki kierownicze sa ok magiel też suchy--myslicie ze przez miesiac tak sie wszystko wyjechalo ????

#2 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 15:46, 12.09.2008

Wiesz co, najpierw to sprawdź czy masz dokręcone koło. Ja tak miałem jak zmieniałem całe koła z zimowych na letnie i po kilkunastu kilometrach miałem metaliczny zgrzyt właśnie tylko na biegu (przyspieszanie i zwalnianie) i na zakrętach. Jak się potem okazało za słabo dokręciłem koło i jeździłem na trzech śrubach :shock:

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:49, 23.10.2008

Brat ma accodra 92r i też miał cos takiego. Okazało sie ze to wybita dolna gałka, ta od wachacza. Kiedy skręca to mu tak paskudnie skrzypi. :-? Sprawdź, moze akurat...

#4 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:13, 23.10.2008

To może właśnie być sworzeń wahacza

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:31, 23.10.2008

Dzieki sprawdze poniewaz robi sie to coraz bardziej dokuczliwe tylko zastanawia mnie to ze bylem na szarpakach i powiedzieli ze SW sa ok hm.... Ale cos faktycznie taki skrzypiacy dzwiek wydaje przy zakretach ale tylko przez pierwsze 10 minut hm..... Zobaczymy
Dzieki

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:43, 23.10.2008

dokładnie o to mi chodziło. "sworzeń wahacza" ... :oops: kiedy auto stoi na kołach to ciężko to sprawdzić, bo sworzeń jest dociskany przez masę samochodu. ale jak sobie podniesiesz auto i poruszasz mocno kołem, starają się je szarpać w pionie unosząc troche, powinieneś wyczuć luz... powodzenia




IPB Skin By Virteq