Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Po wyłączeniu stacyjki rozrusznik cały czas kręci się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 wluka85

wluka85
  • Forumowicz
  • 71 postów
  • Skąd:Kraków
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:07, 20.06.2013

Słuchajcie miał już ktoś taką akcję, czego to będzie wina.
Otóż dziś odpaliłem auto w trasie i nagle rozrusznik nie przestał kręcić cały czas pracował, po wyłączeniu stacyjki i wyciągnięciu kluczyka dalej kręcił... Dopiero musiałem odłączyć klemę a wiecie jak z narzędziami w trasie... Znalazłem jedynie kombinerki i odpiąłem klemę. Po podłączeniu klemy przestał pracować rozrusznik ale po odpaleniu i zgaszeniu stacyjki nadal pracował...

Czego to by była wina ponoć nie rozrusznika bo by się po wyłączeniu stacyjki powinien zatrzymać.
Czy ktoś miał taki przypadek...
A czy to nie będzie wina kostki stacyjki (na którą była akcja serwisowa), czy może jakiś przekaźnik. Mechanik mówił że bendix na pewno nie.

Ale prawdopodobnie przez przegrzanie rozrusznik też będzie do roboty bo na pewno się przypalił (poczułem zapach)
  • 0
Mój Accord 1999

#2 muzyczka

muzyczka
  • Partner HAKP
  • 2946 postów
  • Skąd:Warszawa , LHR
  • Silnik:k24
  • Wersja:Executive AT
  • KM:strojenie
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 40
Super

Napisano 11:09, 21.06.2013

Było odłaczyć kabelek od sterowania cewki rozrusznika, Obstawiam kostkę, dobież się do kostki stacyjni i spróbuj ja rozłączyć jak będzie kręcił cały czas, jak nie pomoże to szybko odłączyć akumulator. Najlepiej nie dokręcaj klemy akumulatora.
  • 0

#3 wluka85

wluka85
  • Forumowicz
  • 71 postów
  • Skąd:Kraków
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:57, 21.06.2013

Mechanik zrobił już z tym mówi że to jednak nie wina stacyjki... Okazało się, że jedynie było tam wiele syfu w środku rozrusznika a mogło coś się zablokować i dlatego dodatkowo wymienił automat w rozruszniku odpowiadający za załączenie i wyłącznie rozrusznika...
  • 0
Mój Accord 1999




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq