Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Kontrolka


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:26, 25.06.2009

Siema koledzy mam pytanie zaświeciła mi się Kontrolka żółta na desce rozdzielczej po lewej stronie u dołu co ona oznacza????? z góry dziękuje za szybką odpowiedz :-D

#2 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 18:29, 25.06.2009

A jakiś napis/ rysunek tam jest?

CheckEndżyn?
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#3 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:05, 25.06.2009

Jeżeli jechałeś na gazie i zapalił się Tobie check(właśnie ta kontrolka) to masz zbyt ubogą lub zbyt bogatą mieszankę spalania.Jedź do dobrego gazownika niech sprawdzi stan instalacji i poszczególnych elementów.

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:18, 25.06.2009

Napisu nie ma ale jest kolor pomarańczowy bo źle zapisałem :-D a na rysunku to jest coś podobnego do silnika czy coś takiego nie wiem jak to nazwać :-? zapaliło się jak było mało płynu w trakcie jazdy ;-)

#5 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:26, 25.06.2009

zapaliło się jak było mało płynu w trakcie jazdy ;-)

Mówisz o podtlenku Lpg :mrgreen: zbyt małe ciśnienie-GAZOWNIK

#6 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 20:46, 25.06.2009

To musisz się napić żeby uzupełnić stan płynu i po problemie.

Pisz z sensem, jakiego płynu??

Tak, ta z silnikiem to check engine.

Musisz wykonać samodiagnostykę i będzie wiadomo o co chodzi.
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:32, 26.06.2009

Dzięki :lol: spoko sprawdzę to wszystko nara :-D

#8 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 18:50, 30.06.2009

Jasne, samodiagnostyka lub podpięcie kompa pod autko lub elektronikę LPG i zczytanie błędów. Bo tak to można zgadywać, może być tak jak pisze kolega Glinuś, lub wtryski benzynowe a może sonda lambda a być może katalizator itd.

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.





IPB Skin By Virteq