Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

czujnik deszczu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 bogmaj22

bogmaj22
  • Forumowicz
  • 13 postów
  • Skąd:Piotrków Tryb
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:43, 05.06.2013

Musiałem niedawno ładować akumulator a więc była konieczność wyjęcia go z samochodu.Czy oznacza to jakieś ustawienia w komputerze aby czujnik pracował poprawnie?Znalazłem post forumowicza,który wymieniał szybę i po tym zabiegu nie zauważył prawidłowego działania tego czujnika tylko jakieś miarowe włączenia wycieraczek.Czy moja honda posiada czujnik świateł?
  • 0

#2 Alik

Alik
  • Forumowicz
  • 381 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Allroad
  • KM:225
  • Paliwo:PB
  • Rok:2014
  • Nadwozie:Piękne kombi
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 10:09, 05.06.2013

Musiałem niedawno ładować akumulator a więc była konieczność wyjęcia go z samochodu.Czy oznacza to jakieś ustawienia w komputerze aby czujnik pracował poprawnie?Znalazłem post forumowicza,który wymieniał szybę i po tym zabiegu nie zauważył prawidłowego działania tego czujnika tylko jakieś miarowe włączenia wycieraczek.Czy moja honda posiada czujnik świateł?


Po pierwsze wymiana szyby nie równa się z wymianą Aku. Przy wymianie szyby musieli mu ściągnąć czujnik deszczu (małe pudełeczko przyczepione do szyby po lewe stronie lusterka wstecznego) i zapewne coś źle poskładali. Po wyjęciu Aku trzeba jedynie pamiętać o nauczeniu auta obrotów. Co i jak znajdziesz na forum.

Co do czujnika świateł - czy na manetce do włączania świateł masz pozycję AUTO - jeśli tak to powinieneś posiadać taki czujnić (znajduję się na podszybiu, na środku, blisko szyby - powinny być dwa czujniki jeden od temperatury drugi to czujnik świateł.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq