Skocz do zawartości


RODO w HAKP

VSA - błąd accord 2003


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:00, 23.06.2009

Witam. Mam problem z vsa...natomiast po wymianie sprzegla swieci mi sie ciagle pomaranczowy trojkat ..wiem ze to od vsa, nie da sie go wylaczyc(wlaczyc kontrole trakcji) Macie jakies pomysly co to moze byc??

#2 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:13, 23.06.2009

Już napisałem na PW powalcz z tymi mechanikami bo Ci kit wciskają :mrgreen: i posprawdzaj przewody przy amorkach,aż do czujnika ABS :mrgreen:

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:28, 24.06.2009

Przewody sa cale az do kostek..... zauwazylem ze jak sie jedzie powoli do 40 to swieci sie tylko wykrzyknik pomaranczowy..a jak szybciej to takze napis VSA :-/

#4 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 14:32, 24.06.2009

A jak się podłączyli do kompa to da radę to wykasować :?:

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:43, 24.06.2009

U mnie podlaczali ale nie bylo zadnego bledu....wybiore sie na dniach chyba do servisu niech cos zaradza :-/

#6 shine

shine
  • Forumowicz
  • 426 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 10:13, 25.06.2009

Też miałem taki problem jakis czas temu, ale po kilku kilometrach i kilku ponownych uruchomieniach silnika przestało sie świecić, jestem bardzo ciekaw o co chodzi, daj znac jak sprawdzisz u siebie.

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:00, 25.06.2009

No ja wlasnie zaraz jade do serwisu to zobaczymy..... mi nie przestaje od dobrych 40km :-/

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:29, 25.06.2009

ja jak odbieralem wczoraj od mechanika auto po wymianie sworzenia i poskladaniu pol osku tez mialem taki problem. swiecily sie kontrolki: ABS, VSA i ten trojkacik z wykrzynkiem.

Odlaczony byl czujnik przy prawym kole i tak odpalone auto zostalo i sie zaswiecily. Po podlaczeniu do komputera wyswietlilo, ze jest blad czujnika predkosci prawego kola... Skasowali mi to, sprawdzilismy czy ten czujnik prawidlowo odczytuje i jest wsio ok :)

#9 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 12:34, 25.06.2009

Wszystko ok,ale Rafiemu sprawdzili wszystko na kompie i jest ok.W jego przypadku jest to raczej jakieś uszkodzenie mechaniczne i trzeba szukać rozwiązania problemu przy lewym kole.

#10 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:44, 25.06.2009

Glinuś, przeoczyłem post w którym pisał o braku błędu.. przepraszam :P

#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:02, 25.06.2009

No i wszystko jasne! w serwisie wykasowali blad..... u mnie go nie widzieli, moga wykasowywac bledy z kosiarek heheh :mrgreen:

#12 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:21, 25.06.2009

Rafi to ten warsztacik ma lipny sprzęcik do wykrywania i kasowania błędów.Mówiłem,że to kwestia wykasowania,Maciaty też to mówił,ale nie Ty byłeś uparty(albo oni byli uparci) mówiąc,że sprawdzali.Zmień mechanika :mrgreen: albo każ mu kupić lepszy sprzęt :mrgreen:

#13 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:37, 25.06.2009

dlatego właśnie opisałem swój przypadek, bo na 99% byłem przekonany, że to kwestia wykasowania błędu... Odłączali może któryś czujnik i ześwirował a potem nie wiedzieli co zrobić :P tak czy tak, zmień ''specjalistów'' :P




IPB Skin By Virteq