Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Schowek - zniszczone wnętrze


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 sebasto

sebasto
  • Forumowicz
  • 244 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:45, 20.06.2009

Witam.
Mam pytanie odnośnie schowka w Accordzie VII ... Kupując auto zwróciłem uwagę na to, że materiał jakim wyłożony jest schowek był bardzo zniszczony, jakby był intensywnie eksploatowany. Przeglądając sieć w poszukiwaniu nowego w lepszym stanie zauważyłem, że nie jest to takie proste... Jak się prezentują wnętrza Waszych schowków, czy równie szybko podlegają zarysowaniom i niszczeniu(podejrzewam tutaj wątpliwą jakość miękkiego materiału wyścielającego wnętrze)?... Denerwujące jest jak auto w ładnym stanie a otwiera się schowek a tam liczne zarysowania, psuje wrażenie(poprzednim autem jeździłem 6 lat i schowek nie uległ żadnemu zniszczeniu)... Czy istnieje możliwość wymiana obicia ? (tylko wymiana na nowy?, nie pytałem jeszcze ile to kosztuje w ASO i czy się kalkuluje taki zakup) ... pozdr :)

#2 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 09:55, 20.06.2009

Ja miałem to samo i materiał który wyściełał środek był poprzerywany.Odpiąłem schowek i zdarłem wszystko.Teraz nie prezentuje się źle,nie ma żadnych zarysowań.W ASO nie kupisz chyba żadnego obicia-nie słyszałem,no chyba,że ktoś ma inne informacje.Jakbyś przypadkiem trafił gdzieś z demontażu taki w idealnym stanie to pamiętaj,że musisz przełożyć zamek-jest trochę gimnastyki,ale się da.

#3 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 10:25, 20.06.2009

poszukać tapicera samochodowego - zrobi nową tapicerke do schoweczka.
Ja kiedys tak zrobiłem w pulowerku który miał schowek golutki. Tapicer zrobił wyścółkę i było pieknie i cicho

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:56, 21.06.2009

Ciemny ( szary lub czarny ), cienki filc i przy pomocy budaprenu można samemu ładnie wykleić spód i boki tego schowka i tego pod radiem. To go wyciszy i będzie ładnie wyglądało. Robiłem tak kiedyś w Nissanie. Trochę dziwne, że w samochodzie tej klasy i za takie pieniądze jest takie marne wykończenie tych schowków. Zawsze robię takie rzeczy budaprenem bo gdyby coś to można to bez problemu oderwać i przywrócić do poprzedniego stanu.




IPB Skin By Virteq