Skocz do zawartości


RODO w HAKP

telefon


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:42, 19.06.2009

Witam. Posiadam od nie dawna ACURE TSX. Nie wiem jak podłączyć się do telefonu samochodowego. Komórka znalazła go, ale nie może się z nim połączyć. Może mi ktoś podpowie?

#2 bartekm2000

bartekm2000
  • Forumowicz
  • 224 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 09:55, 24.06.2009

Napisz coś więcej jak to robisz. Łączysz po Bluetooth ? może potrzebujesz ustawić kod pomiędzy urządzeniami ?

   6621dcd2e963f9ebm.jpg


#3 ntgale

ntgale
  • Forumowicz
  • 122 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:15, 24.06.2009

Pewnie po bluetooth. Naciśnij przycisk nawiązywania połączeń w aucie, usłyszysz sygnał i wypowiedz komendę "Help". Auto odpowie Ci jakie są dostępne polecenia. Jeśli będziesz miał coś w rodzaju "Phone setup" to ponownie naciśnij przycisk nawiązywania połączeń i wypowiedz "Phone setup". Następnie znów przycisk i komendę "Help". Powinna być dostępna komenda "Pair". Naciśnij przycisk i wypowiedz ją. Dalej to już jest proces parowania b-t samochodu i komórki. Całą ścieżkę będzie opisywać głos z auta. Najważniejsze kroki to wybrać sobie kod do sparowania, powiedzieć go do mikrofonu w aucie a jak telefon o niego poprosi to również wpisać do telefonu. Nadasz nazwę dla tego połączenia i już.
Polecenia, które opisałem mogą, ale nie muszą, być trochę inne. Opisałem sposób parowania w swoim aucie. Jeśli będą różnice w komendach używaj "Help" do ich poznania i szukaj polecenia "Pair".
C4 Grand Picasso 2.0 Hdi Exclusive automat 2011 brun hickory
Skradziony: Honda Accord Tourer 2.0 Executive 2008 Volcano Grey

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:44, 25.06.2009

Witam i dzięki za podpowiedź. Nie próbowałem jeszcze z tymi głosowymi komendami. Łącze się przez bluetooth. Mam Nikie n70(nie wiem czy to jest istotne).Jak pisałem nokia znalazła mi nowy telefon. Kiedy chcę powiązać dwa telefony wyskakuje mi komunikat w nokii ' nie można powiązać' Jak sprawdzę z tymi komendami to napiszę. Dzięki.




IPB Skin By Virteq