Skocz do zawartości


RODO w HAKP

czasem gasnie krotko po odpaleniu


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:47, 19.06.2009

Witam. Nie wiem czy w dobrym dziale umiescilem temat, ale to dowiem sie jak zdiagnozuje problem:) auto czasem po prostu gasnie. Dzieje sie to rzadko, i dzieje sie to zaraz po odpaleniu, nigdy w trakcie jazdy, ani po zaparkowaniu auta i pozostawieniu na wolnych obrotach. Jesli sie to dzieje to albo po bezposrednim odpaleniu silnika, albo po krotkiej chwili od odpalenia. Wtedy musze poczekac chwile i zapalic jeszcze raz. Wiem ze w naszych Hondach czasem szwankują rzeczy zwiazane z zaplonem i ogolnie elektryką, dlatego dalem to ogloszenie tu. Jesli miał ktos podobny problem lub ma podejrzenia co moze byc przyczyna to zapraszam. Dziekuje i pozdrawiam!

#2 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 22:54, 19.06.2009

a przekręć zapłon kilka razy przed odpaleniem, niech więcej paliwa zaciągnie i jeszcze kątem oka stan oleju jak tak stoi dłużej

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#3 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 08:19, 20.06.2009

Bartek1981, jeszcze zwróć uwagę czy jak zgaśnie to czy świecą się kontrolki, jak nie to kostka stacyjki nawala, na forum było opisywane.

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:50, 20.06.2009

I możesz sprawdzić masy pod maską ja miałem podobny problem i jak zaprowadziłem do elektryka to się uśmiechnął i powiedział ze jedna masa nie stykała.

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:23, 21.06.2009

Wiesz co u mnie dzieje się to samo i nie mam zielonego pojęcia co z tym zrobic:(:(:(




IPB Skin By Virteq