Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Radio sie grzeje


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:52, 18.06.2009

Mam problem z radiem.Po 20 minutach jazdy przegrzewa sie i zaczyna charczec a po chwili wyrzuca płytkę.Moze ktos ma ten sam problem.Nie wiem co z tym zrobić?

#2 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 17:53, 18.06.2009

jakieś przeróbki ? dodatkowe głośniki ?

#3 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:02, 18.06.2009

u mnie nie ma tego problemu natomist potwierdzam że radio dość mocno się nagrzewa.
F1

#4 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 23:05, 18.06.2009

sprawdź końcówkę mocy, ciepło jest zawsze, ale powinno być odprowadzane, bez wyjęcia się nie obędzie.

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:49, 20.06.2009

Zadnych przerobek nie było.Moze ktos wie dlaczego oryginalne plytki dzialaaja bez problemu a ten problem jest z nagrywanymi.Czy to moze byc jakas wada radia?

#6 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 15:09, 20.06.2009

W jakim formacie nagrywasz pliki audio i z jaką prędkością ?? I czy nagrywasz na CD-R czy CD-RW czy DVD+, - ??

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#7 cob_ra

cob_ra
  • Forumowicz
  • 354 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 19:25, 12.08.2010

dziś zauważyłem u siebie to samo, radio (deh-5900MP) grzeje sie dość mocno, nawet lekko czuć elektronikę, wymontowałem z kieszenie i nie jest tak tragicznie, radio pracuje tylko jako odtwarzacz podpięty pod wzmacniacz blow, szczególnie zauważyłem przy utworach zawierających sporo tonów niskich macie jakiś pomysł?

Pozdrawiam,


 


#8 cthsqd

cthsqd
  • Forumowicz
  • 1111 postów
Reputacja: 17
Dobra

Napisano 20:16, 12.08.2010

Jako że elektronikiem nie jestem to może wprowadzę trochę niepotrzebnego zamieszania, ale miałem ostatnio nieprzyjemną akcję tego typu z kinem domowym. Działało tylko grzało się, a gdy zaczęło lekko dymić i śmierdzieć (wciąż działając, dźwięk tylko zaczął charczeć) dopiero wtedy poszedłem z tym do serwisu i niestety okazało się że po zabawie, 2-3cm2 płytki zwęglonej tak, że nie opłaca im się robić :k Przyczyna - zwarcie na płytce, choć w waszym przypadku tak być nie musi. Jak mówiłem, nie chcę niepotrzebnie wprowadzać paniki, ale gdybym coś takiego u siebie zobaczył ponownie nawet bym się chwili nie zastanawiał tylko leciał do serwisu elektronicznego :-)

eac2eccb9fc62cfe.jpg


#9 slasz129

slasz129
  • Forumowicz
  • 1326 postów
Reputacja: 20
Super

Napisano 20:24, 12.08.2010

jesli słuchasz ori płytek to sie nic nie dzieje? i działa bez ograniczenia czasu? jesli tak to pierwszy raz sie z czyms takim spotykam . hm czyli co laser odcxzytuje ori płytki i nagrywane domowymi sposobami róznie i przy tym pobiera różna ilośc prądu i przez to grzeje układy zasilania jego? heh no nie wiem wytłumacz bardziej czy to sie dzieje tak jak pisałem wcxzesniej z płytkami tylko nagrywanymi i czy np tez z słuachaniem muzy z radia? sam nie wierze w to co napisałem z tym laserem bo nigdy mi sie nie zdarzyło cos takiego a robiłem kilkanasie odbiorników

Crystal Black Pearl CD7 http://www.accordklu...t=11836&start=0


#10 cob_ra

cob_ra
  • Forumowicz
  • 354 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 05:05, 13.08.2010

ostatnio z płyt nie korzystam, mam podłączone pod aux cinego gold, na płytach też sie grzało, ale to w granicach rozsądku po 3-5 godzinach ciagłego odtwarzania.

Pozdrawiam,


 





IPB Skin By Virteq