Skocz do zawartości


RODO w HAKP

niskie obroty


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:52, 14.06.2009

witam zakladam nowy temat bo kupilem ostatnio honde accord 2.2 95 rok zrobilem generalny remont silnika i po wlozeniu silnika zaczely dziac sie cuda z obrotami
po odpaleniu chodzi normalnie wkreca sie w obroty a po paru sekundach spadaja obroty na 700 i nie reaguje na dodawanie gazu tak jakby sie dusił.nie jest to napewno wina termostatu i czujnikow od temperatury prosze o podpowiedz z gory dziekuje.

#2 marianuss

marianuss
  • Forumowicz
  • 65 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:22, 14.06.2009

może ją odpal i pozostaw do dwukrotnego załączenia wentylatorów chłodnicy.
komputer musi sie nauczyc wolnych obrotów

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:38, 14.06.2009

był już tak sprawdzany i nic nie pomogło

[ Dodano: 2009-06-14, 20:54 ]
był już tak sprawdzany i nic nie pomogło mechanik u którego stoi jeszcze samochód twierdzi że nawalił komputer i nie wiem czy mnie nie wkręca może on coś sknocił

#4 lobuz52

lobuz52
  • Forumowicz
  • 433 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:27, 15.06.2009

Tak,w polsce jak się nie wie co jest grane to komputer nawalił :k
Czy to w samochodzie, czy w pracy, czy w urzędzie.... komputer nawalił wszędzie :!:

#5 QuicksilveR

QuicksilveR
  • Forumowicz
  • 660 postów
Reputacja: 7
Neutralna

Napisano 13:53, 15.06.2009

Tak,w polsce jak się nie wie co jest grane to komputer nawalił :k
Czy to w samochodzie, czy w pracy, czy w urzędzie.... komputer nawalił wszędzie :!:


Może niech mechanik zrobi reinstalke "łindołsa" ;-)

Były:   Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998  |   Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 | Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999
Jest:   Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001


#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:11, 15.06.2009

Wielkie dzięki,że odpisujesz tylko to jest mój pierwszy taki samochód i dokładnie niewiem jak Mośkowi to wytłumaczy tz.mechanikowi...

#7 lobuz52

lobuz52
  • Forumowicz
  • 433 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:29, 15.06.2009

Zmień mechanika i zmień ponownie jak trafisz na kiepskiego. Ja tak robiłem (znam wszystkich w Mińsku Maz. ;-) ). Zmieniaj i zmieniaj aż znajdziesz tego jedynego...poważnie. Ja po roku znalazłem takiego że nie wyobrażam sobie żeby mógł jechać gdzie indziej. A tak na marginesie to też mam za niskie obroty i mój mechanik będzie się tym zajmował, jak coś wymyśli i zrobi to dam Ci znać

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:45, 15.06.2009

Tez tak myślałem zrobic,ale w sochaczewie nie ma mechanika,który chciałby się podjąc robienia Hondy tym bardziej że to jest automat.Jakbys coś wiedział to daj znac..Narazie wielkie dzieki.Pozdrawiam

[ Dodano: 2009-06-15, 20:43 ]
Do pierwszego mojego wpisu mogę dodac teraz,po jakimś czasie pracy silnikla na wolnych obrotach jak spadnie z wysokich i nie można dodac już gazu zaświeca mi się kontrolka na żółto z napisem DSL.Jak możecie to pomużcie..Pzdrawiam wszystkich z forum.

#9 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 21:05, 15.06.2009

Pomóż sobie sam i kup sobie słownik:

jeszcze samochud twierdzi


pomużcie

:bicz:

Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

A w temacie, nigdy nie widziałem kontrokli DSL?
Co ona oznacza?
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#10 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:28, 17.06.2009

Do Kardasa,jak sobie kupisz Honde wersje Amerykańską to bedziesz wiedział co to jest DSL.A słownika nie musze sobie kupowac. :->
Pozdrawiam

#11 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 20:34, 17.06.2009

Do Kardasa,jak sobie kupisz Honde wersce Amerykabską to bedziesz wiedzial co to jest DSL.A słownika nie musze sobie kupowac.


Kolego jak ktoś ci grzecznie i milo zwraca uwagę co do pisowni to racz go posłuchać i wynieść odpowiednie wnioski, szczególnie że ma rację.

Pozatym regulamin forum głosi

2.8 Staramy się pisać poprawną polszczyzną.


Dodatkowo, sam chcesz pomocy, a innym nie możesz odpowiedzieć na pytanie? Nieładne zachowanie.

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#12 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:38, 21.06.2009

przepraszam wszystkich z forum poniosly mi nerwy przez tego mechanika




IPB Skin By Virteq