Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Światełka w drzwiach


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:02, 13.06.2009

Mam problem z światełkami w drzwiach, raz sie palą a raz nie, czasami jest tak ze palą sie np. tylko 3 lub 2 ...

#2 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 10:40, 13.06.2009

sprawdź przyciski w drzwiach, te takie typu reset, co jak są drzwi zamknięte to są wciśnięte i nie świeci lampka na górze

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#3 aparacik

aparacik
  • Forumowicz
  • 14 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:06, 13.06.2009

dokladnie, ToMala ma racje- sprawdz i sprobuj przesmarowac troche te przyciski w drzwiach- wedlug mnie tez w tym tkwi problem

#4 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 12:48, 13.06.2009

Panowie problem może również tkwić w zamocowaniu żarówki w oprawce,a mianowicie przepaliła mi się kiedyś taka żaróweczka,a mając na stanie nowe włożyłem i okazało się,że jedna luźno wchodzi,a przy drugiej podgiąłem druciki w żaróweczce przez co została mocniej osadzona w oprawce i jest ok.

#5 aparacik

aparacik
  • Forumowicz
  • 14 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:24, 13.06.2009

czasami jest tak ze palą sie np. tylko 3 lub 2 ...


gdyby sie spali zaroweczka, to by wcale nie swiecila, a koledze raz swieca a raz nie, takze problem raczej tkwi w przyciskach w drzwiach- mialem tak kiedys w hyundaju.

#6 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 13:33, 13.06.2009

Nie chodzi o to,że żarówka się spaliła(przecież wiadomo jak spalona to nie świeci),ale o styki tej żaróweczki.Mimo wszystko warto jest sprawdzić wszystko po kolei bo sprawa może być banalna.

#7 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 15:22, 13.06.2009

mogą też być zaśniedziałe mocowania żarówek jak mówi Glinuś, opcji jest ... no nie jedna ;-)

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek





IPB Skin By Virteq