Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Instalacja AM lub TT w Accordzie 08


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 06:15, 06.06.2009

Witam,
Jestem tu nowy, i chciałbym zasięgnąć porady od fachowców. Otóż za tygodnie stanę się posiadaczem accorda 2008(nowy model) 2.2 Diesel + navi. Z tego co się orientuję fabryczna navi jest mało dopracowana porównują ją do AM lub TT. Czy jest możliwość instalacji w/w programów w fabrycznej navi? Obiło mi się o uszy, że można je wczytać za pomocą zewnętrznego dysku. Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć jaka jest szansa podmiany oprogramowania? Dzięki.

#2 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 08:41, 06.06.2009

nie zrobisz tego. automapę lub tomtom zainstalujesz w urządzeniu działającym na systemie windows ce. jeżeli dopłacasz do nawigacji to zrezygnuj. urządzenie za 200-300zł wystarczy całkowicie.

Do zobaczenia na trasie.


#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:07, 06.06.2009

Nie doplacam... kupuje wersje ze zeszlego roku juz z wyposazeniem navi. Ja mam swoja nawigacje nokia 330 +AM, jednak troche dziwne uzywanie PNA gdy ma sie wbudowana navi. W salonie sprzedawca mi mowil ze jest mozliwosc podpiecia dysku zewnetrznego i na nim zainstalowanie AM i podlaczego go pod wbudowana nawigacje, nie wiem co mial na mysli a raczej w tym kierunku chcialbym uderzyc. Moze ktos uzywa podobnego urzadzenia?




IPB Skin By Virteq