Skocz do zawartości


RODO w HAKP

zegarek - podświetlanie


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:32, 05.06.2009

Witam. Nie wiem czy był już taki temat, ale mam mały problem. Nie wiem jak dobrać się do zegara w accordzie VI z 2000r. Chodzi mi o zegarek bo prawdopodobnie spaliła mi się żarówka - chyba że w accordzie nie ma podświetlenia (zegara czasu :P)..... bo jak się ściemni to godziny nie widać :-/ :-/ :-/
U mnie znajduje się on zaraz nad popielniczką. Proszę o podpowiedź

#2 nikor11

nikor11
  • Forumowicz
  • 62 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 22:44, 05.06.2009

Zdejmujesz ramkę,odkręcasz 4 śruby i wyjmujesz schowek z zegarkiem i tam jest 1 żaróweczka

Był Accord VI ES, był Fireblade 954...
Pomagam przy naprawach HTC


#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:14, 05.06.2009

hmmm którą ramkę ? tą przy dźwigni biegów ?

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:58, 05.06.2009

Ja to robiłem wczoraj, więc najpierw zdejmujesz ten olastik okalający gałke zmiany biegów i zegarek ze schowkiem. Jest na zatrzaski, trzeba podważyć od strony podłokietnika, później odkręcasz 4 śruby i wyjmujesz ramkę z zapalniczką i popielniczką, nastepnie odkręcasz kolejne 4 śruby i już masz dostęp. Żaróka kosztuje jakieś 4 zł zrobiłem też podświetlenie włącznika świateł awaryjnych, a myślałem, że nie jest podświetlany. Czas wymiany żarówki zegarka to ok. 15 minut.

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:44, 07.06.2009

a jaka żarówka idzie do tego zegarka ?

#6 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 14:02, 07.06.2009

tu masz dokładnie opisane

http://www.accordklu...topic.php?t=216

... symbole żarówek T3 lub T4 nei pamiętam dokładnie ale są tanie więc...

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:18, 07.06.2009

Nie trzeba odkręcać gałki zmiany biegów, reszta tak jak w opisie. Jak wyjmiesz starą żarówkę to będziesz wiedział jaką kupić, a są pewnie w każdym sklepie motoryzacyjnym ja akurat kupiłęm w Norauto. WASO się nie opłaca bo są drogie.




IPB Skin By Virteq