Skocz do zawartości


RODO w HAKP

hak w accordzie 2005


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:18, 05.06.2009

panowie potrzebuje zdjecia galki orginalnego haka jaki byl montowany w accordach podczepiany bo kupilem uzywke i chyba koles mnie oszukal bo galka niechce sie zatrzasnac w mocowaniu.wylada tak Dołączona grafika


bardzo was prosze o pomoc kupilem uzywke bo bardzo chcialem miec orginalny a tu taki zonk a nowy byl dla mnie za drogi

#2 Pawelsky

Pawelsky
  • Forumowicz
  • 623 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:36, 06.06.2009

Witam,
ja mam identyczny hak. Aktualnie zdjęty. Problem w tym, że nie chce Ci się zapiąć, bo masz (jak na zdjęciu) zatrzaśniety zamek. Wsadź kluczyk, przekręć go, i spróbuj jeszcze raz :ok
Sam się zatrzaśnie, a Ty tylko wyjmiesz wtedy kluczyk. I to cała filozofia.
Nie martw się, ja z kolei miałem kłopot, żeby go zdjąć ;-)

[ Dodano: 2009-06-07, 16:58 ]
Witam ponownie,
zrobiłem fotki i wyjaśniam Ci po kolei co i jak.
Na załączonym przez Ciebie zdjęciu hak jest w pozycji w jakiej jest zapięty w aucie.
Dwa pierwsze zdjęcia - można bez użycia kluczyka przekręcić pokrętło. Jak widać trzymam je ręką, bo odbija sprężyna. MOżna przekręcić o 90 stopni. Zwróć uwagę na fotce na położenie bolca, który chowa się w hak.
Dołączona grafika Dołączona grafika

Żeby zapiąć hak, musisz wsadzić kluczyk (zwalniasz w ten sposób blokadę) i przekecić pokrętło o 180 stopni. Wtedy masz go gotowego do zaczepienia. Sprężyna zaskoczy i nie trzeba trzymać pokrętła. Jak go wepniesz sama się odblokuje i odskoczy do takiej postaci, jaką masz na zamieszczonym prze Ciebie zdjęciu (odskoczy z powrotem o 180 stopni). Wtedy wyjmujesz kluczyk i w ten sposób jest on zabezpieczony przed zdjęciem go.
W takim ułożeniu zapinasz go:
Dołączona grafika Dołączona grafika

I to cała filozofia. Jeśli właściciel nie dał Ci kluczyka, to go nie wepniesz. Chyba, że zamek jest rozwalony i wszystko działa bez tej blokady (w co wątpię).
Mam nadzieję, że rozjaśniłem ;-)




IPB Skin By Virteq