Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Szarpanie podczas przyspieszania na LPG


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#31 Guest_proevil_*

Guest_proevil_*
  • Guests

Napisano 16:26, 04.02.2016

Moze komus sie przyda accord VII 2004 instalacja omegas landirenzo biale medy reduktor LI02  skakanie mojej hondy zaczyna sie po nagrzaniu o temperatury przelaczenia na lpg czyli awaryjne odpalanie na lpg i normalnie jedzie nic sie nie dzieje potem przy szybszym dodaniu gazu skakanie przy maxymalnym dodaniu gazu skakanie instalacja przejechala jakies 150tys km wymienilem świece byly dziwnie wypalone przy porcelanie (denso) pierwszy raz takie cos widzialem mialy gora 5tys km filtry zestaw naprawczy reduktora przeczyscilem egr plate poprawa zadna wczesniej zanim cos zaczelo sie dziac i wszystko fajnie chodzilo o dziwo zczytalem kablem blad PO135 spalonej grzalki sondy rzad 1 czujnik  spalanie gazu mialem 9litrow wiec nic z tym nie robilem gazownik magik juz wczesniej ustawial na kompie bylo moze i wmiare ale pogorszylo sie w 2 tygodnie teraz bardziej slychac wtryski bylem dzis stwierdzil ze sa do wymiany woła  heh 250 szt nie dziekuje za 190 z alledrogo wymienie sam po wystrojeniu dam znac co sie poprawilo.


  • 0

#32 Drizzit

Drizzit
  • Klubowicz
  • 1362 postów
  • Skąd:Königshütte Oberschlesien
  • Silnik:K20
  • Wersja:customS
  • KM:172,8
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
Garaż Zobacz Garaż
Reputacja: 22
Super

Napisano 17:14, 04.02.2016

Moze komus sie przyda accord VII 2004 instalacja omegas landirenzo biale medy reduktor LI02  skakanie mojej hondy zaczyna sie po nagrzaniu o temperatury przelaczenia na lpg czyli awaryjne odpalanie na lpg i normalnie jedzie nic sie nie dzieje potem przy szybszym dodaniu gazu skakanie przy maxymalnym dodaniu gazu skakanie instalacja przejechala jakies 150tys km wymienilem świece byly dziwnie wypalone przy porcelanie (denso) pierwszy raz takie cos widzialem mialy gora 5tys km filtry zestaw naprawczy reduktora przeczyscilem egr plate poprawa zadna wczesniej zanim cos zaczelo sie dziac i wszystko fajnie chodzilo o dziwo zczytalem kablem blad PO135 spalonej grzalki sondy rzad 1 czujnik  spalanie gazu mialem 9litrow wiec nic z tym nie robilem gazownik magik juz wczesniej ustawial na kompie bylo moze i wmiare ale pogorszylo sie w 2 tygodnie teraz bardziej slychac wtryski bylem dzis stwierdzil ze sa do wymiany woła  heh 250 szt nie dziekuje za 190 z alledrogo wymienie sam po wystrojeniu dam znac co sie poprawilo.

Słyszałeś może o interpunkcji i wielkich literach?


  • 0

#33 exyte

exyte
  • Forumowicz
  • 130 postów
  • Skąd:Poznań
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:33, 05.02.2016

Dzieje się to podczas rozgrzewania silnika (podczas początkowej fazy jazdy) czy jest to bez znaczenia. Czy wyskakuje jakiś błąd check ?


Ze tak podpytam zza grobu (czyli odkopując topic): Glinuś ja tak mam dokładnie na zimnym silniku (instalacja stag 300 polecana na forum). W sumie to się już przyzwyczaiłem ale skoro dopytywałeś to wnioskuję znasz taki objaw? Co to w takim razie oznacza możesz powiedzieć?
  • 0

#34 Guest_proevil_*

Guest_proevil_*
  • Guests

Napisano 20:21, 08.02.2016

Potwierdzam ze w moim wypadku wymiana wtryskiwaczy diale medy landirenzo była lekarstwem na wszystko włącznie ze zbyt długim  odpalaniem na benzynie lecz nwm jaki to ma związek. 


  • 0

#35 mickry

mickry
  • Forumowicz
  • 990 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 9
Neutralna

Napisano 08:13, 09.02.2016

a moje wtryskiwacze maja 7tys km wiec to bym raczej wykluczył...


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq