Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Porblem z honda accord 2.0 v 1999r


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 szalony1984

szalony1984
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:leicester
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:35, 05.02.2013

Hej, posiadam od roku honde accord 2.0 v.
Mieszkam w uk i nie wiem co mam zrobic gdyz czuje czasami przy malych predkosciach jak przedniekola robia co chca a gdy juz wyjade na autostrade auto poprostu zaczyna "plywac" po na wierzchni wyczytalem na forum o nie ktorych usterkach ale tam pisano ze przy wiekszej predkosci czy przy malej tez moze to byc spowodowane, dolne sworznie,drazki kierownicze,maglownica?
A moze cos innego ??
Mialem problem z zbierznoscia kol po ustawieniu w znanym serwisie w uk zaczely sie wlasnie dziac jakie problemy z kierownica tzn wydaje mi sie jak by wspomaganie zle dzialo bo jechalem innym autem gdzie to akurat chodzilo perfekcyjnie czy to jest normalne ??

No i moze ktos poleci jakas strone gdzie mozna kupic uzywane lub nowe czesci do hondy ??
  • 0
I love honda :D

#2 pniok76

pniok76
  • Forumowicz
  • 468 postów
  • Skąd:brzesko
  • Silnik:2,0
  • Wersja:v
  • KM:131
  • Paliwo:PB
  • Rok:1997
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:29, 05.02.2013

Jedz na jakąś stacje diagnostyczną niech ci sprawdzą zawieszenie.Przyczyn może być wiele.A jak jedziesz po dziurach to nic się nie tłucze?
  • 0

#3 szalony1984

szalony1984
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:leicester
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 00:09, 06.02.2013

no wlasnie ze nie tzn no normalnie jak to sie wjedzie w dziure ale tylko tyle mam nadzieje ze to nic drogiego :)
  • 0
I love honda :D

#4 pniok76

pniok76
  • Forumowicz
  • 468 postów
  • Skąd:brzesko
  • Silnik:2,0
  • Wersja:v
  • KM:131
  • Paliwo:PB
  • Rok:1997
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:06, 06.02.2013

Albo unieś trochę auto do góry na podnośniku,tak żeby koło nie dotykało podłoża i poszarp rękami za koło.Potem zrób tak z drugiej strony.Zobaczysz czy luzu gdzieś nie ma.A jest na pewno
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq