Skocz do zawartości


RODO w HAKP

gdzie jest egr w Vgen


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:57, 03.06.2009

Witam! Potrzebuję informacji gdzie szukać zaworu egr w Vgen. Chcę przeczyścić przepustnicę i egr. Wiem gdzie jest przepustnica i jak ja wymontować ale nie wiem gdzie jest ten egr. Pomóżcie jeżeli możecie.

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:22, 03.06.2009

byloo...
http://www.accordklu...topic.php?t=883

http://www.accordklu...opic.php?t=2248

najpierw szukaj,a pozniej pytaj.

pozdrawiam ;)

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:59, 05.06.2009

kolego 1 link który zamieściłeś to VI gen i to czytałem a chyba V od VI wyglądem silnika się różni a po drugie w drugim linku też nie ma informacji gdzie jest egr to co tam widać nie pozwala mi na jego zlokalizowanie. te dwa posty przeglądałem już wcześniej. Nie potrzebuje obrazków tylko informacji gdzie szukać egr, w którym miejscu przy silniku jest.

#4 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 20:02, 05.06.2009

Wg mnie w 2 linku masz dokładnie pokazane jak on wygląda i gdzie się znajduje.

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:31, 05.06.2009

Nie potrzebuje obrazków tylko informacji gdzie szukać egr, w którym miejscu przy silniku jest.

Po lewej stronie kolektora ssacego. Na lini aparat zaplonowy przepustnica. Nad termostatem.

[ Dodano: 2009-06-05, 21:36 ]

a chyba V od VI wyglądem silnika się różni a po drugie w drugim linku też nie ma informacji gdzie jest egr to co tam widać nie pozwala mi na jego zlokalizowanie.

W tych samych mijescach sa i nie wiele sie roznia.

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:12, 06.06.2009

dzięki panowie! 2 link może i pokazuje co i gdzie ale ja muszę otzrymać informację gdzie obok czego itd.:) taki już jestem po tym zdjęciu bałbym się co kolwiek zaczepiać a tak już wszystko wiem. Od poniedziałku idę na 2 tyg urlopu i biorę się za moją hanię:) jak wszystko się uda to ładnie to opisze co sie poprawiło i jak mi szło mam nadzieję że to też się komuś przyda. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów!




IPB Skin By Virteq