Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Akcja serwisowa - stabilizatory


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:38, 08.09.2008

Ostatnio byłem w serwisie Hondy na uszczelnianiu kloszy przednich (akcja serwisowa) i odrazu wymienili mi stabilizatory które niesamowicie się już tukły. Oczywiście niezapłaciłem za tą naprawe - miły gest ze strony Hondy. Nadmienie że autko ma juą 5 latek i niebyło serwisowane w ASO.

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 01:22, 27.09.2008

Ostatnio byłem w serwisie Hondy na uszczelnianiu kloszy przednich (akcja serwisowa) i odrazu wymienili mi stabilizatory które niesamowicie się już tukły. Oczywiście niezapłaciłem za tą naprawe - miły gest ze strony Hondy. Nadmienie że autko ma juą 5 latek i niebyło serwisowane w ASO.

Mam pytanie odnośnie uszczelniania kloszy. Byłem w ASO Hondy na przeglądzie przewidzianym dla 100tys.km i serwisant stwierdził, że mój model łapie się na akcję wymiany reflektorów, związaną z jakąś nieszczelnością. Jednak nic mi nie wymieniono ponieważ pod kloszem nie widać wody. U Ciebie wymienili z automatu, czy stwierdzili jakieś nieszczelności? Podobnie pytanie mam do stabilizatorów.

#3 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 07:01, 27.09.2008

Ja ze swoją 2.4 też się pytałem co do stabilizatorów,lecz w tym egzemplażu podobno były ok.Co do lamp to czy reflektory Wam parowały-parują,bo szczerze powiem taką akcję serwisową jak założenie metalowych klamerek na lampy to niech sobie w d...wsadzą-nic nie daje i parować będą.Była też taka akcja,że wymieniali całe lampy,ale żeby ich do tego przekonać to trzeba mieć dużo szczęścia i dobry humor mistrza z ASO.Co do lamp w Accordzie to już było na forum. :mrgreen:

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:53, 01.10.2008

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Mimo to, że" ...było na forum...", zapytałem, bo masz ten sam rocznik i liczyłem, że podpowiesz mi po jakie prezenty mogę się zgłosić do ASO :-)

#5 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 07:05, 01.10.2008

Dobra rada to taka,żebyś zadzwonił(po co tłuc kilometry)podał im nr.swojego nadwozia,a oni już sprawdzą jaką akcję przewidują dla Twojej Hani.

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 02:24, 09.10.2008

ja byłem w Hondzie w Bytomiu
Niemusiałem się o nic prosić, leflektory przestały parować po uszczelnianiu.
Jeśli chodzi o stabilizatory to sami zaproponowali i podobno w mój accord się niełapie na kampanie ale go jakoś wkręcili - nie naciskałem.
Może trafiłem na dobry dzień.

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:36, 09.10.2008

Guten Tag!

Słuchajcie, jak to jest z tymi akcjami serwisowymi? Czy są przypadki, kiedy konkretny egzemplarz nie podlega akcji serwisowej? Byłem w jednym ASO (i już będę go omijać z daleka), lecz tam powiedzieli mi, że akurat moje auto nie podlega żadnej akcji serwisowej. Myślę, że po prostu ściemnili mi i tyle.

Pozdrawiam,
Merk

#8 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 12:09, 09.10.2008

Tak też może być nie wiem w jakim ASO byłeś,ale ja powiem ASO Matraszek Marki i co się nie spytam o jaką akcję odpowiadają mi to samo-dla mojej Hondy nic nie przewidują :cry:

#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:37, 14.10.2008

A mi wymienili cały kolektor wydechowy. Miałem pęknięty kupując już auto w Niemczech. Dla zainteresowanych powiem tylko tyle, że są egzemplarze Accordów z wadliwymi kolektorami wydechowymi. Wymieniają do 7 lat bez limitu kilometrów. Co do parujących Xenonków to się nie załapałem na wymiankę, jedynie na metalowe spineczki :lol: . Również stabilizatorów w moim egzemplarzu nie wymienili. Co do dwóch ostatnich akcji popytam w innym ASO, może tam będą bardziej przychylni.

Z góry przepraszam, że rozpocząłem inny wątek (kolektor wydechowy), ale jak już wszyscy zmienili temat to ja również. ;-)




IPB Skin By Virteq