Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

czy to moze byc Maglownica ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adry

Adry
  • Forumowicz
  • 13 postów
  • Skąd:szczecin
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:19, 01.01.2013

Witam wszystkich! Mam problem z moim Accordem 2004 ctdi otóż kiedy ruszam z miejsca na lekko skręconych kołach w prawo to jest takie pukniecie albo jak jade to także przy gwaltowniejszym dodaniu gazu jest taki sam odgłos ale najczęściej to slysze przy ruszaniu. Przeguby na pewno mam dobre, czy moze byc to maglownica? aha koncowki i wszystkie gumy mialem sprawdzone i sa ok jesli ktos moze mial podobny problem albo slyszal o czyms takim to prosiłbym o pomoc. Z góry dziekuję
  • 0

#2 Guest_Wilu_*

Guest_Wilu_*
  • Guests

Napisano 20:58, 01.01.2013

Przeguby na pewno mam dobre


A przeguby wewnętrzne te bliżej skrzyni też masz dobre ? Bo wydaje mi się że to one są przyczyną twoich zmartwień.
  • 0

#3 Adry

Adry
  • Forumowicz
  • 13 postów
  • Skąd:szczecin
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:02, 01.01.2013

tego nie wiem musze jeszcze raz pojechac do warsztatu zeby sprawdzili a myslisze to wlasnie moze byc przyczyna?
  • 0

#4 Guest_Wilu_*

Guest_Wilu_*
  • Guests

Napisano 21:08, 01.01.2013

tego nie wiem musze jeszcze raz pojechac do warsztatu zeby sprawdzili a myslisze to wlasnie moze byc przyczyna?


Przy ruszaniu i przy delikatnym hamowaniu słychać klik klik ? Jak tak to przeguby wewnętrzne.
  • 0

#5 Adry

Adry
  • Forumowicz
  • 13 postów
  • Skąd:szczecin
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:15, 01.01.2013

przy ruszaniu to slysze takie pukniecie a przy hamowaniu to chyba nie albo sie w to nie wsluchalem nawet czasami czuje to delikatnie na kierownicy
  • 0

#6 Guest_Wilu_*

Guest_Wilu_*
  • Guests

Napisano 21:24, 01.01.2013

przy ruszaniu to slysze takie pukniecie a przy hamowaniu to chyba nie albo sie w to nie wsluchalem nawet czasami czuje to delikatnie na kierownicy


Spróbuj tak zaparkować i cofnąć do tyłu na lekkim wzniesieniu. A to że czujesz na kierownicy to norma, w tych modelach czuć każdy najmniejszy luz.
  • 0

#7 Ellipsis

Ellipsis
  • Forumowicz
  • 774 postów
  • Skąd:PL
  • Silnik:2.0
  • Wersja:SkyPassion
  • KM:165
  • Paliwo:PB
  • Rok:2014
  • Nadwozie:HB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:01, 02.01.2013

Ja mam podobny problem. Jak ruszam skrecajac w prawo to po wyprostowaniu kol za chwile jest tak pukniecie jakby klocki puszczaly. Jest to tylko w tej sytuacji, skrecajac w lewo nie ma takiego objawu. Maglownica to bardziej jak krecac kierownica na postoju slychac stuki.
  • 0

Jest : Honda CBR 600 RR i inne... 

Była : Honda Accord 2.2 I-CTDI FL





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq