Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

podświetlenie przycisków w desce Vgen kombi


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 aparacik

aparacik
  • Forumowicz
  • 14 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:13, 30.05.2009

witam! mam pytanie- czy przyciski w desce rozdzielczej w accordzie Vgen powinny byc podswietlone?? chodzi mi m.in. o wlacznik swiatel awaryjnych, tylkej lampy przeciwmgielnej i podgrzewania tylnej szyby-zaden z nich nie swieci. moze nie maja swiecic, ale nie wiem :k dodam jeszcze, ze wnetrze takie samo jak w coupe Vgen. :ok

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:07, 31.05.2009

JaMam sedana i musze powiedziec ze zaden z przycisków które napisales nie sa u mnie podswietlone i to chyba tak niestety musi byc :-?

#3 Daniel_wafel

Daniel_wafel
  • Forumowicz
  • 530 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 21:06, 31.05.2009

Na bank muszą być podświetlane.
Poprostu przepaliły się żaróweczki w przełącznikach.

#4 marianuss

marianuss
  • Forumowicz
  • 65 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:39, 01.06.2009

U mnie z tych przycisków co wymieniłeś świeci tylko przycisk od awaryjnych, w pozostałych dwóch po wciśnięciu zapala się pomarańczowa dioda

#5 aparacik

aparacik
  • Forumowicz
  • 14 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:19, 09.06.2009

Panowie-juz jestem pewny na 100%, ze wszystkie te przyciski, ktore wymienilem-musza byc podswietlone. oczywiscie, ze po wcisnieciu ich swieci sie pomaranczowy pasek w gornej czesci wlacznika, ale tez po wlaczeniu swiatel przyciski podswietlaja sie. takie malutkie zaroweczki znalazlem w Swiebodzinie po 80gr/szt a z wymiana nie ma zadnego problemu i teraz juz wszystko podswietla, jak nalezy. dzieki za pomoc :db




IPB Skin By Virteq