Skocz do zawartości


RODO w HAKP

bagażnik - problem z otwieraniem


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:31, 29.05.2009

Mam mały problem z otwieraniem pokrywy bagażnika, z kluczyka i wewnątrz kabiny otwiera się bez problemu, natomiast tym przyciskiem przy klapie nie można otworzyć. Ma/miał ktoś podobne doświadczenia?

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:30, 29.05.2009

Hej.

Zajrzyj wewnątrz bagażnika pod półkę w okolicach głośników i zobacz czy nie ma tam przełącznika aktywującego/dezaktywującego otwieranie bagażnika "z klapy".

Pozdrawiam,
Michał

#3 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:05, 29.05.2009

jak ten przełącznik masz w pozycji ON to na 99,9% procent masz do wymiany siłownik centralnego w drzwiach kierowcy koszt w ASO ok 320zł plus robocizna
F1

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:40, 29.05.2009

Dzięki WIELKIE panowie, już po problemie, wszystko działa, przy pakowaniu bagaży musiałem wyłączyć ten przełącznik. Teraz jest OK. Jeszcze raz dzięki.

#5 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 21:15, 29.05.2009

wlupawel, mozesz dac punkt "Pomogl" koledze, ktory Ci wskazal rozwiazanie.
Przycisk pod pomocnym postem.

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:01, 28.04.2012

Mam problem z otworzeniem bagażnika. :-( Niestety wygląda tak jakby się zaciął.

Bagażnik zawsze chodził bez problemów, otwierany i z klucza i z pilota. Tym razem nie mogę go otworzyć z pilota, a jak próbuję z klucza to dział tylko w "jedną" stronę. Tzn jak mam otwarte (nie zabezpieczone) drzwi to po przekręceniu kluczyka zamyka wszystkie, natomiast po przekręceniu klucza w drugą nie otwiera nic.

Ma ktoś pomysł co to może być??

#7 rudolf77

rudolf77
  • Forumowicz
  • 27 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:05, 28.04.2012

To może spróbuj odłączyć na chwilę akumulator,u mnie też klapa sie nie chciała otwierać ale po tej operacji jej przeszło i teraz działa jak należy :-D
Coś o Acco na moim Chomiku:


http://chomikuj.pl/rudolf771




IPB Skin By Virteq