Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Obniżenie zawieszenia


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:26, 28.05.2009

Witam.
Przyznam że nie mam zielonego pojęcia o tuningu ale od czegoś trzeba zacząć...
na początek myślę o obniżeniu. w co musiałbym zainwestować i jakiego rzędu jest to wydatek.Podejrzewam że chodzi o sprężyny i amortyzatory ale nie wiem czy to wszystko?
Mam też pytanie odnośnie końcówek wydechu.Dobrze byłoby słyszeć jakiś pomruk:) czy są same końcówki które zakłada się na wydech a które umożliwiają taką zmianę czy nie obejdzie się bez zmiany całego tylnego wydechu?

#2 badyl

badyl
  • Forumowicz
  • 53 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 22:36, 28.05.2009

na początek myślę o obniżeniu. w co musiałbym zainwestować i jakiego rzędu jest to wydatek.Podejrzewam że chodzi o sprężyny i amortyzatory ale nie wiem czy to wszystko?

mały koszt same sprezyny duzy komplet z amorami

Mam też pytanie odnośnie końcówek wydechu.Dobrze byłoby słyszeć jakiś pomruk:) czy są same końcówki które zakłada się na wydech a które umożliwiają taką zmianę czy nie obejdzie się bez zmiany całego tylnego wydechu?


końcówka cos zmieni ale nie na tyle abys miał frajde

#3 Trojan

Trojan
  • Forumowicz
  • 1426 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 22:50, 28.05.2009

Jeżeli będzie to obniżenie o ok 20-30mm to chyba można na seryjnych amorkach latać a co do `prukających`końcówek to chyba nie ma sensu,lepiej zamontować takie które nie będą wydawać żadnych odgłosów.(takie moje odczucie)

#4 Shaar

Shaar
  • Forumowicz
  • 203 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 23:25, 28.05.2009

Ja bym szukał jakiegos fajnego gwintowanego zawieszenia jak Ci amorki juz beda sie konczyc :-) na Polskie drogi i ulice najlepsze rozwiazanie :ok

#5 r.wolf

r.wolf
  • Forumowicz
  • 17 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:55, 29.05.2009

ja smigam obecnie na seryjnych amorach i i sprezynach i 30mm, mozna jezdzic ale za szybko siadaja sprezyny lepiej za jakims sportowym zawiasem sie rozejrzyj a jezeli chodzi o koncowke...hmm lepiej zainwestuj w koncowy tlumik bedziesz mial gwarantowany pomruk...ja mam caly uklad wydechowy WM Sport i jestem zadowolony tym basowym pomrukiem
Jezeli masz pieprzyc glupoty ... najlepiej sie nie odzywaj ... konsekwencje moga byc tragiczne ... dla ciebie !!!

#6 jack

jack
  • Forumowicz
  • 30 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:24, 29.05.2009

najlepiej kupić kompletny zawias np. taki jak kolega stock sobie zamówił i końcowy tłumik.
zastanów się nad twardością amorków bo na naszych drogach to ważne ja w III gen. mam zawias max twardy i niski rezultat jest taki że jak naprawdę chcę gdzieś bardzo szybko dojechać to jadę swoją drugą hanią V wszystko seria bo o III się trochę boję




IPB Skin By Virteq