Skocz do zawartości


RODO w HAKP

szkła halogenow


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:37, 28.05.2009

Panowie pomocy zabrałem się za regeneracje halogenów szkła zdemontowałem. Jutro odbieram odbłyśnik z nową warstwą ale.... i tu jest problem dziś w nocy pękło jedno szkło samo z siebie nic na nie nie upadło nikt go nie dotykał. I takie pytanie jest szansa dostać gdzieś szkło albo może dorobić na terenie warszawy? albo inne pomysły tansze niż kupowanie halogenu nie ukrywam że sporo pracy w to włożyłem i serca aby wyjać te szkiełka.

[ Komentarz dodany przez: tomi: 2009-05-28, 20:57 ]
"na szybko BEZ REJESTRACJI" to dział bez rejestracji, Ty jesteś zarejestrowany więc zakładaj tematy w odpowiednich działach. Przenosze w odpowiednie miejsce.

#2 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 20:44, 28.05.2009

nikt ci szkła nie dorobi, zakup halogenu niestety, miałem ten sam problem (stłuczone szkło).

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0


#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:55, 28.05.2009

w takim razie pozostaje mi sprzadać tą jedną sztuke :( brak kasy na drugi może ktoś chce kupic?

#4 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 21:02, 28.05.2009

jeżeli szkło pękło po prostu na pół i nie ma pajęczynki to ja bym to skleił silikonem i założył komplecik do autka. ja miałem potrzaskane szkło w pajęczynkę i do tego kawałek szkła wypadł, dlatego kupiłem drugi. daj ogłoszenie do działu sprzedam. a ten bez szkła, z pięknym chromem. leży w garażu sobie, na wszelki wypadek zostawiłem, może kiedyś się środek przyda.

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0


#5 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 22:08, 28.05.2009

jeżeli szkło pękło po prostu na pół i nie ma pajęczynki to ja bym to skleił silikonem

gorzej jak trafi na upierdliwego policjanta- za uszkodzony szklany element dowodzik zabrany :-)

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:22, 28.05.2009

skleić się nie da :P prędzej puzzle 10000 bym ułożył ;) a słyszał ktoś o marce DEPO znalazłem do kilku marek takich jak BMW MAZDA TOYOTA nówki po około 150zł a do HONDY nic :(

#7 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 22:41, 28.05.2009

w takim razie pozostaje mi sprzadać tą jedną sztuke :( brak kasy na drugi może ktoś chce kupic?

jesli masz orginalna instalacje, to lepiej zostaw sobie tego halogena i jak bedziesz mial przyplyw gotowki to sprawisz sobie brakującego. Jeśli sprzedasz pewnie bedziesz żałował że sprzedałeś, halogeny towar deficytowy w VI gen :-P

#8 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 06:57, 29.05.2009

gorzej jak trafi na upierdliwego policjanta- za uszkodzony szklany element dowodzik zabrany :-)

Są tacy :shock:




IPB Skin By Virteq