Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

liczniki - jak wymontować w cc9


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 tch38

tch38
  • Nowy
  • 0 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:25, 27.05.2009

Mam problem z demontażem liczników w mojej hondzie może ktoś mi napisze co trzeba zrobić ponieważ zaciął mi się dzienny licznik i nie mogę go z zerować .Proszę o pomoc bo nie chciał bym czegoś uszkodzić.

#2 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 17:43, 28.05.2009

Z tego co mi się kojarzy musisz odkręcić dwie śruby w górnej części plastikowej osłony,zdjąć osłonę(osłona nie powinna mieć żadnych dodatkowych zaczepów),a za nią będą cztery śruby i po wszystkim.
Ps.miałem auto z tych lat i tam tak było.

#3 tch38

tch38
  • Nowy
  • 0 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:20, 28.05.2009

Z tego co mi się kojarzy musisz odkręcić dwie śruby w górnej części plastikowej osłony,zdjąć osłonę(osłona nie powinna mieć żadnych dodatkowych zaczepów),a za nią będą cztery śruby i po wszystkim.
Ps.miałem auto z tych lat i tam tak było.

Ze śrubami się zgadzam tylko ta obudowa jest połączona z całością czyli nawiewy i cały kokpit po prawej stronie i nie wiem czy tam są jakieś zatrzaski czy jakieś zamaskowane śruby bo nie mogę tego wyjąć.

[ Dodano: 2009-05-28, 22:23 ]
nawiewy zdemontowałem ale coś jeszcze trzymało ten plastik najgorsze że nawet mój mechanik nie wie hihi no a w serwisie to wiadomo koszty

#4 Marcinoo

Marcinoo
  • Forumowicz
  • 188 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:49, 28.05.2009

ehhh najprawdopowobniej musisz zaczac od srodkowego tunelu, pozniej srodkowy panel, tam za nawiewami sa kolejne dwie srubki ktore trzymaja twoje zegary:( podobno ciezka sprawa ale sie oplaca. pozniej nie wkrecaj juz tych dwoch srubek za nawiewem to nie bedziesz sie musial meczyc przy nastepnej koniecznosci wyjecia zegarow.

ps tak ktos pisal na jakims forum ja napisalem co pamietam ;)
Drive Or Die




IPB Skin By Virteq