Skocz do zawartości


RODO w HAKP

wycieraczki - niewyłączające się wycieraczki szyby


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:13, 27.05.2009

Witajcie.

Mam problem z moim Accordem VI z wycieraczkami szyby przedniej. Jak włączę spryskiwacz szyby - wycieraczki nie chcą się wyłączyć. Dopiero po przekręceniu zapłonu staną. Jak chcę przetrzeć szybę "na szybko" kierując dźwigienkę w dół, wycieraczki staną tam, gdzie puszczę dźwigienkę, a nie jak sądzę 3 razy przejadą i się wyłączą na podszybiu. Tryby na pokrętle dźwigienki działają normalnie oraz tryb ciągły (dźwignia do góry) także. Spryskiwacz też działa, także i te na światła. Tylko ten na szybę ma coś słabe ciśnienie.

Macie jakiś pomysł co to może być? Przekaźnik wycieraczek? Przekaźnik spryskiwaczy? Może wiecie gdzie je znajdę i jak są oznaczone? Może coś innego?

Przerabiał ktoś ten temat?

[ Dodano: 2009-05-29, 09:17 ]
Witam ponownie. I jak tam? Nie wiecie co to może być? Ja obstawiam za przekaźnikami spryskiwaczy (jak jest coś takiego) albo wycieraczek. Tylko gdzie one są? W manualu nic nie mogę znaleźć.

#2 pawpor

pawpor
  • Partner HAKP
  • 1276 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 20:31, 04.06.2009

Przekaźnik/przerywacz wycieraczek jest podwieszony w takim gumowym czymś na mocowaniu zbiorniczka płynu doc sprzęgła, na lewym kielichu

Jeżeli długo nie odpisuję proszę pytania kierować na info@brakeparts.pl :)

 





IPB Skin By Virteq