Skocz do zawartości


RODO w HAKP

zegarek-podświetlanie


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_slajders_*

Guest_slajders_*
  • Guests

Napisano 20:44, 05.09.2008

Witam Problem jest taki że nie jest podświetlony zegarek Jadąc w dzień jakoś ujdzie ale w nocy przydaje się podświetlenie. Poprzedni właściciel (makaroni) próbował chyba też coś z tym zrobić bo wokoło wszędzie widać ślady po wciskanym śrubokręcie. Czy ten model miał w ogóle podświetlenie
Grzebiąc po forum zauważyłem że w tym roczniku były montowane jakieś inne panele z zegarkiem U mnie jest taki mały na sam zegarek a widziałem jakieś dłuższe (lepiej wyglądają) Czy ktoś może dać mi radę czy da się jakoś podświetlić ten zegarek i co innego mają te dłuższe panele

#2 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:58, 05.09.2008

zrób fotkę swojego wnętrza to ci odpowiem ok??
ale podświetlenie jest napewno !!
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#3 Guest_slajders_*

Guest_slajders_*
  • Guests

Napisano 08:44, 06.09.2008

Obecnie pożyczyłem swoją cyfrówę ale znalazłem na allegro identyczne wnętrze
Jak tak grzebałem po allegro to również zauważyłem że jest podświetlenie Chyba muszę się tam jakoś dobrać Tylko jak?? Jeśli ktoś wie to proszę o pomoc

I jeszcze jedno pytanie co innego w tym wyświetlaczu że jest szerszy??

#4 MAK

MAK
  • Forumowicz
  • 272 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:00, 06.09.2008

I jeszcze jedno pytanie co innego w tym wyświetlaczu że jest szerszy??



To Co masz nad radiem to jest klimatronik i dlatego jest taki spory wyswietlacz.

Jak rozumiem to Ty masz zegarek w dolnej czesci panelu czyli nad popielniczka.

Twoj zegarek jest na 100 % podswietlany !!

Z tego co wiem to dobrac sie o niego mozesz poprzez zdjecie tego plastiku blyszczacego co jest wokolo lewarka skrzyni biegow. Pod nim powinny byc jakies sruby by wykreic caly panel ktory jest jedna czescia z tym zamykanym schowkiem.
>>> Accord by MAK <<<

Przerabiam S na type ES-R :mrgreen:

#5 Guest_slajders_*

Guest_slajders_*
  • Guests

Napisano 09:46, 06.09.2008

Wiem że nad radiem jest klimatronik ale na drugim zdjęciu widać też że wyświetlacz zegarka w dolnej części jest szerszy :?:

Dzięki za rade trzeba będzie się dobrać jakoś do niego

#6 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 09:49, 06.09.2008

Poczytaj, może ten post będzie pomocny
http://www.accordklu...wtopic.php?t=13

Całe forum pozdrawia Cię KulawyJohn.


#7 Guest_slajders_*

Guest_slajders_*
  • Guests

Napisano 10:15, 06.09.2008

Dzięki bardzo na pewno się przyda

[ Dodano: 2008-09-06, 14:00 ]
No i po kłopocie. 5 min zabawy na parkingu z wyjęciem zegarka wg instrukcji z innego postu + wycieczka do sklepu oraz montaż pod sklepem i jest światełko :-D Inna sprawa że się lekko zdziwiłem gdy po złożeniu zauważyłem że po przekręceniu kluczyka podświetla się zegarek a po włączeniu świateł podświetlenie ginie. Wszystko się wyjaśniło w tunelu. Okazuje się że podświetlenie nie ginie tylko przygasa :-D Dobrze więc że nie kupiłem zamiennika na LED
Przy okazji też dobrałem się do włącznika świateł awaryjnych. O dziwo za pomocą jednego cienkiego śrubokręcika podważyłem dół i wyskoczył, potem pomogłem z boku i wyszedł cały. Jednak tak dziwnej żaróweczki nie mieli w sklepie Pogoniłem wiec do ASO Z 15min szukali ale znaleźli. 27zł zaśpiewali Trochę dużo za żarówkę wielkości główki zapałki no ale nigdzie indziej chyba bym nie znalazł

#8 klosz007

klosz007
  • Forumowicz
  • 1706 postów
Reputacja: 25
Super

Napisano 19:27, 21.09.2008

Znalazłbyś w sklepie elektronicznym (samą żarówkę - trzeba by ją przełożyć do tej "stopki") za 50gr... Swego czasu wymieniałem pospalane żaróweczki w Accordzie V gen to wiem o czym mówię. Za oryginalne w ASO zapłaciłbym majątek a tak wymiana wszystkich żarówek w przyciskach kosztowała mnie może 5zł.

Pozdrawiam,

Zbyszek

 

Infiniti Q50S 2.0t Sport Tech '17 <- HA VIII CU2 2.4 Executive '11 (polift) <- HA VII CL9 2.4 Executive '05 <- HA VI CG8 1.8i LS 4D '02 <- HA V CE8 2.0i ES '97 <- Fiat Tempra 1.6 i.e. S '95


#9 krzysio666

krzysio666
  • Forumowicz
  • 42 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:57, 04.10.2008

siema mam takie pytanko dotyczące zegarka czy to mozliwe ze w modelu z 2001 r nie ma zegarka

#10 klosz007

klosz007
  • Forumowicz
  • 1706 postów
Reputacja: 25
Super

Napisano 14:03, 04.10.2008

Nie tylko możliwe ale tak było. Przed liftingiem (1998-2000) zegarek był a po liftingu (2001-2002) zegarek zrobili w radiu a zamiast zegarka na konsoli pojawiła się półeczka.

Zegarek można założyć - mechanicznie to jest plug and play w miejsce półeczki. Problem jest z prądem bo zabrali wiązkę z wtyczką zegarka. Ale wszystkie potrzebne przewody dochodzą razem z wiązką radia i stamtąd można je "pobrać". Zegarek od razu najlepiej kupić w komplecie z wtyczką bo później trzeba kombinować (ja po prostu dolutowałem przewody do niego).

Pozdrawiam,

Zbyszek

 

Infiniti Q50S 2.0t Sport Tech '17 <- HA VIII CU2 2.4 Executive '11 (polift) <- HA VII CL9 2.4 Executive '05 <- HA VI CG8 1.8i LS 4D '02 <- HA V CE8 2.0i ES '97 <- Fiat Tempra 1.6 i.e. S '95





IPB Skin By Virteq