Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Aut. skrzynia biegów - wymiana oleju i diagnostyka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 83Mike

83Mike
  • Forumowicz
  • 53 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:S
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:S
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:23, 22.10.2012

Witam,
Mam zamiar wymienić olej w mojej skrzyni. Pytanie czy lepiej to zrobić w autoryzowanym serwisie czy może w serwisie ktróy zajmuje się tylko tą tematyką jak np: http://www.autojozef...pl/kontakt.html ?

Dodatkowo chcialbym ją na wszelki wypadek podpiąc pod jakies urządzenie i sprawdzic czy wszystko jest ok.

Znacie moze jakies dobre warsztaty/ASO w Warszawie i okolicach zajmujace sie ta tematyką?

Dzieki!
  • 0

#2 Wala

Wala
  • Forumowicz
  • 230 postów
  • Skąd:Wwa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:35, 22.10.2012

dobra rada - firmy z Twojego linku unikaj jak ognia. Znam historie mrożoące krew w żyłach ;-) Wysłałem namiar na PW.
  • 0
GLOSS FABRIKA - Auto-detailing
Warszawa i okolice
516 444 894 lub PW
http://www.accordklu...pic.php?t=32636

#3 83Mike

83Mike
  • Forumowicz
  • 53 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:S
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:S
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:35, 23.10.2012

Dzięki za info. Sprawdziłem ksiązke serwisową poprzedniego wlasciciela gdzie na zóltej karteczce bylo napisane ze olej w skrzyni byl wymieniany przy 120000 km. Obecnie na liczniku mam 145000 km czyli teoretycznie moze jeszcze za wczesnie na wymiane. Pytanie tylko czy sugerowac sie tą 'karteczka' z tym wpisem.
Dla swietego spokoju wymienilbym go w niedlugim czasie. Zastanawiam sie tylko czy wczesniejsza wymiana niczego zlego za soba nie pociągnie.
  • 0

#4 west

west
  • Klubowicz
  • 2304 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 29
Super

Napisano 07:51, 23.10.2012

Wymien jak niemasz 100% pewnosci ze byl wymieniony , napewno nie zaszkodzi a moze pomuc
  • 0
<p>Nie sprawdzam numerów VIN . Nie sprawdzam cen części .Nie polecam nikogo ani niczego <br>
​Po prostu nie mam czasu ......................................<br>
Pozdrawiam , co złego to nie ja</p>

#5 Wala

Wala
  • Forumowicz
  • 230 postów
  • Skąd:Wwa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:09, 23.10.2012

Dzięki za info. Sprawdziłem ksiązke serwisową poprzedniego wlasciciela gdzie na zóltej karteczce bylo napisane ze olej w skrzyni byl wymieniany przy 120000 km. Obecnie na liczniku mam 145000 km czyli teoretycznie moze jeszcze za wczesnie na wymiane. Pytanie tylko czy sugerowac sie tą 'karteczka' z tym wpisem.
Dla swietego spokoju wymienilbym go w niedlugim czasie. Zastanawiam sie tylko czy wczesniejsza wymiana niczego zlego za soba nie pociągnie.


Możliwe, że była wtedy robiona wymiana statyczna (tylko części oleju) zrób wymianę dynamiczną (cały olej). Do końca października olej do Twojej skrzyni w ASO kosztuje 256 PLN.

Wymiana nie może pociągnąć za sobą niczego złego :) To tylko dla dobra skrzyni :)
  • 0
GLOSS FABRIKA - Auto-detailing
Warszawa i okolice
516 444 894 lub PW
http://www.accordklu...pic.php?t=32636




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq