Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Pytanie odnosnie wydechu


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Janusz.G

Janusz.G
  • Forumowicz
  • 11 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:40, 21.05.2009

Witam wszystkich.Dzisiaj wczesnym rankiem wsiadłem do swojej Hondy i jak to codziennie robię chciałem jechać do pracy ale nagle po przejechaniu kilkunastu metrów usłyszałem dziwne tarcie i odgłos urwanego tłumika.Panowie chciałbym się was doradzić czy jest taka możliwość żeby to pospawać czy lepiej jest kupić cały środkowy tłumik.Co o tym sądzicie,może ktoś jest coś w stanie mi doradzić.Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi.Mam parę zdjęć jeśli ktoś by chciał zobaczyć,więc mogę podesłać na mejla.

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:46, 21.05.2009

to tylko zalezy od Ciebie co zrobisz, czy pospawasz czy kupisz nowy,
jesli pospawasz to po jakims czasie napewno problem wroci, jesli kupisz nowy to napewno bedziesz mogl spac spokojnie ;-)
a wiec decyzja nalezy do Ciebie ;-)

#3 wolek

wolek

    Partner HAKP

  • Partner HAKP
  • 4965 postów
Reputacja: 94
Wzorowa

Napisano 16:15, 21.05.2009

słuchaj zalezy gdzie ci sie uwalił bo czasem nie ma sensu wymieniać a jak masz jakiegos dobrego machera to ogarnie ci to za 30 zł a nowy wiesz sam ile kosztuje... u mnie jakis partacz pospawał sruby na złączeniu koncowego ze srodkowym bo były zardzewiałe i jedna pekła i nagle koncowy mi opadł. zdjąłem go i pojechalem do mojego machera. rozwiercił dziury, wsio wyczyścił posmarował i skręcił i jest bananowo i kosztowało mnie to 20 zł a nie 200. pozatym ja mam tłumniki w oryginale z serwisu i nie chciałem zmieniac na jakies made in poland robione w stodole... daj foty na fotosika co i jak sie uwaliło i wtedy podpowiemy co 'my' byśmy zrobili a ty wybierzesz odpowiednią dla siebie opcję

#4 Janusz.G

Janusz.G
  • Forumowicz
  • 11 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:17, 21.05.2009

Ok dziękuje bardzo za podpowiedz.Wiem że jeśli zespawam go to problem za jakiś czas wróci.Ale obecnie nie mam za dużo kasy więc chyba pozostaje mi tylko pospawanie go na jakiś czas.Jeszcze raz dzięki.Zaraz postaram się wstawić jakieś fotki to zobaczycie co i jak. http://www.fotosik.p...f8845db753.html link do fotki

[ Dodano: 2009-05-21, 17:34 ]
http://www.fotosik.p...f8845db753.html link do fotki

#5 wolek

wolek

    Partner HAKP

  • Partner HAKP
  • 4965 postów
Reputacja: 94
Wzorowa

Napisano 16:39, 21.05.2009

Słuchaj upierdzielił sie beznadziejnym miejscu ale... wyczyścic dobrze i przedewszystkim zdjąć go bo to końcowy. dokładnie obspawać dookoła i zalepić betonem specjalnym do takich rzeczy i napewno na rok czy półtora ci styknie. w poprzedniej hondzie tez mi sie uwalił podobnie i jak mi wlasnie moj macher tak zrobił do dnia dzisiejszego nic nie było w wydechu robione a jezdziłem codziennie nim po 70 - 80 km do pracy i spowrotem przez całą wawę gdzie sól i inne syfy są na szosie. jak macher jest kumaty da rade to zrobić.. oby nie zrobił ulepka z tego ale równy w miare jednolity spaw..

#6 Janusz.G

Janusz.G
  • Forumowicz
  • 11 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:42, 21.05.2009

To nie jest końcowy tłumik tylko środkowy :)

#7 wolek

wolek

    Partner HAKP

  • Partner HAKP
  • 4965 postów
Reputacja: 94
Wzorowa

Napisano 16:44, 21.05.2009

Ok... racja :k :k ale defakto da sie to zrobić zeby było ok bynajmniej narazie... wiadomo nikt kasą nie szasta na prawo i lewo. podjedz do mechaniora swojego i niech walczy z tym.

#8 Janusz.G

Janusz.G
  • Forumowicz
  • 11 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:56, 21.05.2009

Ok dzięki bardzo za wszystkie podpowiedzi.Jutro podjadę na spawanie i zobaczymy co z tego wyjdzie.

#9 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 22:53, 21.05.2009

jeśli środkowy Ci się sypie to wymień, bo za chwilę będziesz wymieniał razem z ostatnim..

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#10 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:28, 22.05.2009

jeśli środkowy Ci się sypie to wymień, bo za chwilę będziesz wymieniał razem z ostatnim..


Dobrze kolega podpowiada :ok
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#11 Janusz.G

Janusz.G
  • Forumowicz
  • 11 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:10, 23.05.2009

Dzięki panowie za podpowiedzi.Jestem już po spawaniu tłumika i jak na razie wszystko jest ok,zobaczymy jak będzie dalej i ile na tym pośmigam.Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.




IPB Skin By Virteq