Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Czy tak ma być?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 dodo23

dodo23
  • Forumowicz
  • 140 postów
  • Skąd:Bochnia
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2001
  • Nadwozie:CH6
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:55, 23.09.2012

Witam. Mam takie pytanie, jak w Waszych autach "bierze" sprzęgło? Chodzi mi oto, że u mnie bierze jak pedał jest już u samej góry. Biegi wchodzą wręcz idealnie, płynnie nic nie haczy, czy wyskakuje. Nie wiem czy szukam dziury w całym, czy to będzie oznaczało "koniec" sprzęgła? I jeszcze pytanie drugie, czy sprzęgło w acco da się jakoś regulować, czy ono samo się tam reguluje?
  • 0

#2 majkel30

majkel30
  • Forumowicz
  • 47 postów
  • Skąd:konin
  • Silnik:1,8
  • Wersja:ils
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:18, 23.09.2012

U mnie bardzo podobnie jak u ciebie nie przeszkadza mi to moze tak ma byc,jak biegi wchodza ladnie nie ma co grzebac
  • 0

#3 dodo23

dodo23
  • Forumowicz
  • 140 postów
  • Skąd:Bochnia
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2001
  • Nadwozie:CH6
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:39, 23.09.2012

Powiem szczerze, że mnie to troszkę irytuje. Wg mnie nie zbiera się tak jak myślałem (może po prostu źle to wszystko ogarniam auto waży ponad 1400 kg) I co najgorsze wpływa to na płynność podczas ruszania i zmiany biegów ale to może też z mojej winy :roll:
  • 0

#4 Davka

Davka
  • Forumowicz
  • 199 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 14:01, 24.09.2012

Powiem Ci tak, w moim było to samo + kilka innych przypadłości. Kupiłem sprzęgło ale okazało się że uszkodzony był wysprzęglik więc jego też mi wymienili.
Po wymianie ustąpiły wszystkie dodatkowe przypadłości oprócz tego że tez bierze wysoko :D Więc raczej tak już jest w tym Accordzie.
Co do stanu sprzęgła to mechanik mówił że swoje już wyjeździło ale nie było w jakimś tragicznym stanie.

PS. Mój Accord to najtrudniejsze auto jakie znam jeśli chodzi o płynną jazdę. Ale inne którymi jeżdże np w pracy są dużo lżejsze i słabsze - może dlatego.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq