Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Prosze o pomoc w sprawie Radia Sony GT930


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukas3379

lukas3379
  • Forumowicz
  • 8 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:12, 17.05.2009

Czy ten model radia wyszukuje wszystkie stacje czy tylko szuka nie parzyscie prosze o posty bo chce kupic radio w stanach do samochodu SONY GT930
Łukasz

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:24, 17.05.2009

to chyba zależy gdzie kupisz te radio w Polsce czy w Stanach (niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę). A swoja drogą dlaczego Sony? Ta firma robi średniej klasy sprzęt car audio

#3 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 10:29, 17.05.2009

często tak bywa, że sprzęt RTV robiony na USA i na Europę o tych samych symbolach różni się parametrami/ częstotliwości, pasma przenoszenia, systemy itp/
Trzeba dokładnie wiedzieć który parametr odpowiada za pasmo częstotliwości odbioru i zakres jego strojenia.
Kup w Polsce i będzie OK - no chyba że w grę wchodzą wzgledy finansowe.
------------------------------------------------------------------------------------------
Proponuję podjechać do speca od elektryki i elektroniki samochodowej kiedyś w Dębicy na Cmentarnej obecnie na Rzeszowskiej/wylot w stronę Rzeszowa/ i zapytaj jak rozpoznać dobre pasmo strojenia UKF może on Ci pomoże.

#4 Adas

Adas
  • Forumowicz
  • 59 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:00, 17.05.2009

Zazwyczaj jest tak, że radia robione na USA nie odbierają naszych częstotliwości, czyli parzystych, a tylko nieparzyste (albo odwrotnie) np. tak jest na pwno z radiami Alpine - nie mają one wtedy literki R, te z literką R są na europę.

Darekw6, a poszukaj na allegro sprzętów z serii XES firmy Sony. Np. wzmacniacz Sony M1, podobno ustepuje tylko temu Stegowi MSK 50 za 11 tys zł, ten ma wiecej basu, ale za to ma gorsze górne pasmo - to z relacji pacownika zakładu CA, który tego sluchał. Nie mówiąc o radiu sony XES-Z50 z a 15 tys. zł...

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:31, 17.05.2009

ale mi się wydaje że za cenę tego SONY GT930 można kupić naprawdę dobrego alpine ale to tylko moja opinia.
A tak przy okazji polecam tą stronkę www.caraudiosecurity.com




IPB Skin By Virteq