Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Tulejka w drzwiach


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jadakiss

Jadakiss
  • Forumowicz
  • 6 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:38, 10.05.2009

Witam,posiadam akordeona 96r. i mam problem poniewaz szyba z przodu od pasazera przy zamykaniu krzywi sie :cry: i trzeba ja recznie ustwic zeby ja zamknac do konca.Rozkrecilem drzwi i okazalo sie,ze peknieta jest taka tulejka ktora prowadzi te nozyce.Wstawiam foto zebyscie widzieli o co mi chodzi.Wie ktos gdzie mozna kupic taka tulejke i jak ja wymienic?
Dołączona grafika

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:44, 10.05.2009

Heh..co za zbieg okolicznosci, dwa dni temu spadla mi szyba z tej szyny i to samo naprawialem :-P Takich gupot nigdzie nie kupisz, musisz improwizowac.

Rozwiercasz to wszystko, wywalasz ten krazek. Zostaje ci ramie z otworem.
Dwie monety 50groszowe nawiercasz na srodku. Jak masz nitownice to nitujesz to razem do ramienia, a jak nie masz to mozesz wkrecic srube i zbic to z drugiej strony ala nit, wzglednie jedna monete wsadzic a malutka srubko zakrecic z drugiej strony.


Cchesz foto ?
..bo bede jeszcze zdejmowal boczek zeby zaroweczke wymienic.

#3 Jadakiss

Jadakiss
  • Forumowicz
  • 6 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:55, 10.05.2009

Dzieki wielkie,bylbym wdzieczny gdybys wstawil te foty ;-)
Gdy sie urodziłem to płakałem,a wszyscy sie śmiali. Umrę śmiejąc się,a Wy wtedy będziecie płakali.

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:33, 13.05.2009

Dołączona grafika

#5 Jadakiss

Jadakiss
  • Forumowicz
  • 6 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:42, 20.06.2010

I znowu mam problem z tą szybą :( Tulejkę mam założoną taką samą jak oryginalna bo znajomy mi wytoczył i do tej pory było wszystko ok. Wczoraj otwieram szybę,potem zamykam i nagle szyba zaczyna się krzywic aż wypadła z prowadnicy.
Rozkeciłem boczek i tulejka była na swoim miejscu wiec nie wiem gdzie teraz leży problem :-/
Ktoś ma jakiś pomysł?
Gdy sie urodziłem to płakałem,a wszyscy sie śmiali. Umrę śmiejąc się,a Wy wtedy będziecie płakali.

#6 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 11:46, 20.06.2010

Uszczelka szyby. Te same problemy są w Civicu VIgen.

Do zobaczenia na trasie.


#7 Jadakiss

Jadakiss
  • Forumowicz
  • 6 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:20, 20.06.2010

Uszczelka? pablo.see możesz troche jaśniej? ;)
Gdy sie urodziłem to płakałem,a wszyscy sie śmiali. Umrę śmiejąc się,a Wy wtedy będziecie płakali.

#8 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 13:54, 20.06.2010

Najpierw nasmaruj smarem silikonowym prowadnice. Podreguluj przednią prowadnicę szyby, trzy śruby ją trzymają. Jeżeli nie pomoże to zobacz czy uszczelka w prowadnicy się nie zawija. Jak tak to musisz kupić nową w ASO.

Dołączona grafika

W Accordzie Vgen jest też ten patent, że szyba przy zamykaniu jest wypychana na zewnątrz w celu dociśnięcia do listwy poziomej?

Do zobaczenia na trasie.


#9 Jadakiss

Jadakiss
  • Forumowicz
  • 6 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:22, 20.06.2010

Dzieki wielkie :) niedlugo sie za to zabiore
Gdy sie urodziłem to płakałem,a wszyscy sie śmiali. Umrę śmiejąc się,a Wy wtedy będziecie płakali.




IPB Skin By Virteq