Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Dystanse do glosnikow przednich


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:03, 10.05.2009

siema,
Widzialem, ze paru z szanownych kolegow zmienialo system przedni w swoich 7 genach. Moglby ktos zapodac wymiary dystansu oraz jaka powinna byc jego grubosc zeby glosnik nie uderzal o oslone czy tez boczek drzwi. Z gory dzieki za pomoc :)

#2 Adas

Adas
  • Forumowicz
  • 59 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:52, 10.05.2009

No własnie dobre pytanie. U mnie obyło się bez cięcia blachy ale te wystające okregi (kołnierze czy jak to nazwać) z tapicerki po wewnętrznej stronie powodują, że tapicerka nie dochodzi idealnie do blachy. W związku z tym mam taki plan jej wyciąć, bo ni w kij ni w oko one są. Ale zabiore się za to dopiero za jakiś czas, przy okazji wymiany spinki cięgna, która mi hałasuje przy wyższych predkosciach i na wybojach. Po prostu sie wyrobiła. Wiem, że moja uwaga jest troche OT, ale proponuje wszystkim sprawdzić, czy cięgno te krótsze (od klamki wewnętrznej) nie lata w tej właśnie spince - Taki element który trzyma cięgno i jednocześnie taki płaski metalowy element rygla z otworem (przez który przechodzi ta spinka), którego pociągnięcie powoduje otworzenie drzwi.
Warto to sprawdzić przed np. wygłuszaniem drzwi, żby potem nie odrywać mat.

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:58, 10.05.2009

to, ze cos bedzie trzeba wyciac czy sprawdzic to jest oczywiste. chodzi mi o wymiary, grubosc dystansu tak aby on pasowal... chetnie przyjme jakis rysunek, ktory bedzie to orbazowal i pozwoli mi wytoczyc dystans z MDF...

#4 maGr

maGr
  • Forumowicz
  • 204 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:26, 13.05.2009

poczytaj sobie ten temat http://www.accordklu...opic.php?t=2139
a dystanse dobierasz pod glosniki wiec ciezko jest powiedziec jaki wymiar bo jeden glosnik jest plytszy drugi glebszy itd itp
www.posadzki.betonowe.zgora.pl




IPB Skin By Virteq