Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

szkoda - blachy - które ASO wybrać , co polecacie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ucan

ucan
  • Forumowicz
  • 294 postów
  • Skąd:Ostrowiec Św.
  • Silnik:2.0
  • Wersja:S, 30-Jahre
  • KM:ok
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:cl7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:24, 01.08.2012

Witam , miałem kolizje z OC sprawcy chce naprawiać bezgotówkowo w ASO ponieważ PZU leci w ciula lekko mówiąc, kto z Was ma jakieś doświadczenia w naprawach tego typu z ASO w okolicach świętokrzyskiego , mam do wyboru Radom, Kielce (najbliżej) , Lublin , dalej to nie ma sensu dla mnie jeździć (za daleko). Który serwis można śmiało zaproponować (żaden :> ?) , a który nie ? Jakie macie doświadczenia.
Zdrówko !
  • 0

#2 west

west
  • Klubowicz
  • 2304 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 29
Super

Napisano 08:27, 01.08.2012

Ja bym ci polecił w tym którym ja pracuje ale to w Katowicach jest , plusem jest to że zaopiekował bym sie fura od poczatku do końca bo jestem blacharzem :)

[ Dodano: 2012-08-01, 09:28 ]
P.s nie klniemy na forum zmień to bo dostaniesz ostrzezenie :-)
  • 0
<p>Nie sprawdzam numerów VIN . Nie sprawdzam cen części .Nie polecam nikogo ani niczego <br>
​Po prostu nie mam czasu ......................................<br>
Pozdrawiam , co złego to nie ja</p>

#3 ucan

ucan
  • Forumowicz
  • 294 postów
  • Skąd:Ostrowiec Św.
  • Silnik:2.0
  • Wersja:S, 30-Jahre
  • KM:ok
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:cl7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:47, 01.08.2012

[ Dodano: 2012-08-01, 09:28 ]
P.s nie klniemy na forum zmień to bo dostaniesz ostrzezenie :-)[/quote]

West chciałem gwarą śląską :mrgreen: , w moim regionie to nawet niezrozumiałe dla wszystkich :)

Nie wiesz jak wygląda kwestia rozbierzności między wyceną szkody przez likwidatora ubezpieczalni a wyceną ASO i związanymi z tym naprawami bezgotówkowymi. Rozumiem, że różnice te uzgadniają między sobą ASO - TU , a ja nic w temacie nie poruszam już , czy zdarza się też , że TU nie chce sie zgodzić na naprawę po cenach ASO ?
Gdybyś się nie odezwał to bym Cie nie męczył teraz ... a tak to wiem już kogo o takie coś można zapytać , i jeszcze w sumie jedno , da się jakoś w ASO dogadać jak człowiek z człowiekiem czy nie bardzo ? Chodzi o taką rzecz mam lusterko kompletne do wymiany ale mam możliwość kupić za śmieszne pieniądze i to jeszcze w kolorze mojego auta - tylko przykręcić, da się dogadać z nimi żeby było dobrze dla mnie i dla nich ? :)
Zdrówko ! :B
  • 0

#4 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
  • Skąd:Lubelskie
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 10:50, 01.08.2012

ucan, jeżeli chodzi o szkodę i wypłatę to tu się troszkę rozgadali :> http://www.accordklu...pic.php?t=34883
  • 0

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#5 west

west
  • Klubowicz
  • 2304 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 29
Super

Napisano 19:37, 01.08.2012

wycena dla ciebie a aso przewaznie jest wieksza nawet o 200% mi szkode wycenili na 4400zł a jak zrobilismy wycena w aso wyszlo 17tyś :-)
jak donas przywieziesz fure zadarmo ci przeloze lusterko :-P
dostaniesz autko zastepcze wiec zapraszam :-P
  • 0
<p>Nie sprawdzam numerów VIN . Nie sprawdzam cen części .Nie polecam nikogo ani niczego <br>
​Po prostu nie mam czasu ......................................<br>
Pozdrawiam , co złego to nie ja</p>

#6 ucan

ucan
  • Forumowicz
  • 294 postów
  • Skąd:Ostrowiec Św.
  • Silnik:2.0
  • Wersja:S, 30-Jahre
  • KM:ok
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:cl7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:48, 03.08.2012

wycena dla ciebie a aso przewaznie jest wieksza nawet o 200% mi szkode wycenili na 4400zł a jak zrobilismy wycena w aso wyszlo 17tyś :-)
jak donas przywieziesz fure zadarmo ci przeloze lusterko :-P
dostaniesz autko zastepcze wiec zapraszam :-P


West a skoro pracujesz w ASO to czy mógłbym mieć malutka prośbę ? W sensie podanie cen jakie stawki roboczogodzin stosujecie u siebie za lakierowanie na godzinę oraz jaka cena byłaby drzwi przednich prawych oraz przekładki takich drzwi + lusterko nowe kompletne, ile czasu zejdzie z tym na oko żeby wyliczyć ile za robotę + malowanie tylnych drzwi i nakładki plastikowej na listwę pod drzwiami. Chcę powalczyć z PZU - wykalkulowali mi 3200 jak na razie za to , przecież to na oko widać że śmiech, policzyli po częściach z Allegro + amortyzacja i się cieszą.

Zdrówko ! :B
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq