Skocz do zawartości


RODO w HAKP

niedzialajaca navi i tylne glosniki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:47, 22.07.2012

witajcie . wiec tematow jest masa a ja niecierpliwa wiec postanowilam zalozyc nowy. mam nadzieje ze nie zostanie zeskipowany a ja op..... ;) chodzi o to ze w mojej/naszej hondzie nie dzialaja glosniki z tylu.. sprzedawca ukryl przed nami te wade szczerze mowiac przy sprawdzaniu samochodu moj chlop byl zajety sprawdzaniem innych powazniejszych zeczy a audio nawet nie wlaczalismy a moze i wlaczylismy ale nie zwrocilismy uwagi. typ co sprzedawal ja gadal ze navi potrzebuje tylko plyty i dlatego nie pali. zaakceptowalismy ten fakt. potem sie okazalo ze te tylne glosniki nie pala. moj Artur stwierdzil ze to spalony wzmacniacz ze nie graja. czy to moze byc powod? czy to ze ten wzmacniacz jest spalony moze miec wplyw na to ze navi nie dziala?? i dziwi mnie fakt mianowicie w uk sa na ebayu takie amplitery ale oni pisza ze to sat/nav signal..czy sa moze dwa wzmaczniacze takie czy to chodzi o ten jeden?? sprawdzal te glosniki i raczej chyba wina w nich nie jest bo cztery wogole nie graja tak jak by byly odlaczone. on gada ze to ampli daje wlasnie sygnal na te tylnie i ze musi byc spalony. czy macie jakas podpowiedz,pomysly co zrobic ,co sprawdzic itp? 8-)

[ Dodano: 2012-07-26, 11:42 ]
halo czy jest tu kto? tyle klubowiczow i zadnej odpowiedzi :(

[ Dodano: 2012-07-26, 11:43 ]
haaaloooo??????/
  • 0

#2 Robson__007

Robson__007
  • Forumowicz
  • 626 postów
  • Skąd:Żyrardów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sol
  • KM:116
  • Paliwo:ON
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Wagon
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:48, 28.07.2012

może ktoś pomoże koleżance?
  • 0

pozdrawiam
Robert


#3 bazmasta

bazmasta
  • Forumowicz
  • 107 postów
  • Skąd:Gdańsk/Gliwice
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:za mało
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:14, 28.07.2012

haaaloooo??????/


Ale ty niecierpliwa kobieta jesteś :mrgreen:
W weekendy ludzie odpoczywają od HAKP. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Na pewno ktoś pomorze.
Apropos ja mam w radiu w swojej starszej wersji opcje balansu. Może macie ustawiony tylko na przód?
  • 0
道であなたを参照してください

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:39, 28.07.2012

niewiem...bo navi nie dziala a tam chyba sa wszelkie ustawienia? zreszta nowy wzmacniacz juz zamowiony.zobaczymy
  • 0

#5 Wydobywczy

Wydobywczy
  • Forumowicz
  • 516 postów
  • Skąd:Chrzanów/Jaworzno
  • Silnik:2.7
  • Wersja:Limited
  • KM:164
  • Paliwo:ON
  • Rok:2003
  • Nadwozie:WG
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 22:28, 28.07.2012

ekran sie w ogole nie zapala? u mnie jak nie ma plyty to sie wlacza ekran normalnie i po paru chwilach jak nie używasz nic z panelu to gaśnie, wcisnij [cd/aux] jak sie wlaczy plyta cd to nacisnij [audio], a pozniej na ekranie w prawym dolnym rogu "sound" i sprawdz jaki jest balans glosnikow. Pozatym wydaje mi sie ze tylne glosniki sa od niskich tonow, moze macie malo basu ustawione, mnie tez sie kiedys wydawalo ze nie graja a to bas byl "wyzerowany".
  • 0

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:55, 28.07.2012

dziekuje za odpowiedz.w koncu jakies zainteresowanie! no wiec tak . plyty od nawigacji brak. tzn jest jakis siet ale nie dziala. nawigacja sie wlacza i swieci tylko error wyskakuje. wiec jak nie ma navigacji to nie mozna nic ustawic-prawda? teraz jak juz pisalam nowy amplifier mamy zamowiony a z plyta to sama nie wiem co choc navigacja taka samochodowa ch... warta :r ale tam sa wlasnie rozne opcje miedzy innymi dotyczace wszelkich ustawien jak np audio chyba wiec poki nie odpalimy nawigacji nie zrobi sie ustawien np nieszczesnych basow . mam nadzieje ze na darmo nie zostal kupiony wzmacniacz. ale co tam. fajnie miec czesci zapasowe-jak co 8-) teraz poradzcie skad wziasc plytke?? bo u dilera 200 funtow lo Jezu.. taka online sciagnieta mam ale nie rabota. dziekowac.
  • 0

#7 bartoszwrc

bartoszwrc
  • Forumowicz
  • 593 postów
  • Skąd:RRS/Lincolnshire
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive+
  • KM:174
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CN1
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 23:17, 28.07.2012

Co do ustawienia basow/balansu etc, to da sie to zrobic bez plyty. Wystarczy nacisnac pokretlo z napisem TUNE (lewe) i wybrac funkcje, tzn. BASS, TREBLE, FADE, BALANCE. Ty wybierz balance i przekrec pokretlo w lewo i prawo, a moze glosniki sie odezwa.
  • 0

:shock:...jak dla mnie fura No.1 na UK

To szelma jest ------> http://www.accordklu...i-dirty-diesel/

www.typeaccord.co.uk


#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:19, 28.07.2012

krecone bylo wszystkim i dupa. cisza jak makiem zasial. nawet nie pierdza ani nic :r to pewnie wzmacniacz.....???
  • 0

#9 bartoszwrc

bartoszwrc
  • Forumowicz
  • 593 postów
  • Skąd:RRS/Lincolnshire
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive+
  • KM:174
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CN1
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 23:22, 28.07.2012

A te glosniki to sa zamontowane tam z tylu?
  • 0

:shock:...jak dla mnie fura No.1 na UK

To szelma jest ------> http://www.accordklu...i-dirty-diesel/

www.typeaccord.co.uk


#10 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:22, 28.07.2012

no pewnie ze sa
  • 0

#11 Wydobywczy

Wydobywczy
  • Forumowicz
  • 516 postów
  • Skąd:Chrzanów/Jaworzno
  • Silnik:2.7
  • Wersja:Limited
  • KM:164
  • Paliwo:ON
  • Rok:2003
  • Nadwozie:WG
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 13:22, 29.07.2012

lalka, przeciez nie trzeba plyty zeby sobie panel od audio czy klimy na wyswietlaczu wlaczyc juz wczesniej pisalem a ty dalej ze nie ma navigacji to nie mozna nic ustawic... :k
  • 0

#12 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:45, 29.07.2012

chodzi mi o to ze nie graja bo sa zasilane z zasilacza ktory nie dziala-podobno..... pisalam ze krecone bylo wszystkim i dalej nie dzialaja... :k
  • 0

#13 Wydobywczy

Wydobywczy
  • Forumowicz
  • 516 postów
  • Skąd:Chrzanów/Jaworzno
  • Silnik:2.7
  • Wersja:Limited
  • KM:164
  • Paliwo:ON
  • Rok:2003
  • Nadwozie:WG
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:25, 29.07.2012

lalka, ale caly czas cos bredzisz o plycie, weszliscie w balans glosnikow? :?:
  • 0

#14 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:34, 29.07.2012

po pierwsze- nie zadne bredzisz(chyba ze chcesz takim w takim jezyku pisac...) po drugie tak bylo wszystko patrzone i nie dzialaja
  • 0

#15 Spid

Spid
  • Forumowicz
  • 65 postów
  • Skąd:Poznań
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:07, 29.07.2012

W wersji z nawigacją jest innaczej z ustawieniem balansu i tonów. Jak odpalisz auto i pisze ci na Navi ten error to klikasz na przycisk Audio - wyskakuje ci Menu od audio, na dole masz 2 guziki (w twoim wypadku obsługujesz je Joystickiem na dole przy wlocie do plyt CD) przejezdzasz na skrajny lewy (u ciebie), bądz jeśli jest jak w wersji euro to na skrajny prawy przycisk i kilkasz go (naciskając joystick) i wtedy masz menu to balansu głośników / tonu / itp.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq