Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Mapa polski w accordzie z przed liftingu 2004r


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
23 odpowiedzi w tym temacie

#16 Nuku

Nuku
  • Forumowicz
  • 67 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:52, 02.11.2012

Zapraszam do sciagania TUTAJ

#17 janopalo1

janopalo1
  • Nowy
  • 1 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:28, 04.05.2013

Je v APN2 5B101 mix PL v.4 aj mapa Slovenska? Mam verziu APN2 57101 mix APN369105 a chcel by som novsiu verziu map east europe, najlepsie APN3 6C101 (v. 3.60). Ma niekto?
Is in APN2 5B101 mix PL v.4 also map of Slovakia? I have version APN2 57101 mix APN369105 and I would like to have newer version of maps of East Europe, in best APN3 6C101 (v. 3.60). Does anybody have it?

#18 wanter

wanter
  • Forumowicz
  • 28 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:54, 13.05.2013

Podobno są jakieś programy do rozpakowania tych plików w mapie? Mógłby mi ktoś podrzucić linki. Chciałbym ją wybebeszyć i zobaczyć co tam w środku piszczy.

#19 cyja_man

cyja_man
  • Nowy
  • 2 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:16, 21.05.2013

Witam.

Jestem nowy na forum i przyznam szczerze że przewertowałem zagadnienia dotyczące polskich map w accordzie 2003r.

Zgodnie z opisami nagrałem 8 szt. DVD DL (zgodnie z wskazówkami :podwójna płyta, firma nośnika, prędkość wypalania itd.)

Za każdym razem wyskakiwał błąd w czasie nagrywania lub w samochodzie po załadowaniu płyty "disc error".

Ale do brzegu...

Wypaliłem w akcie desperacji DVD (NIE PODWÓJNE) firmy "no name" z prędkością 16x i....

Wszystko działa idealnie a nawet szybciej niż w samochodzie Honda Civic 2007

Użyłem do nagrania programu Toast Titanium i kompa Macbook Pro z systemem 10.8.2

Może się komuś przyda wskazówka\

Pozdr

#20 JoeBlack

JoeBlack
  • Forumowicz
  • 465 postów
Reputacja: 9
Neutralna

Napisano 09:10, 22.05.2013

Powiem tak, sam nie mam takiego modelu auta zeby to potestowac ale oryginalna mapa 2.11 to mniej niz 4GB czyli zwykla plyta DVD.
Nigdzie nie jest powiedziane, ze czytniki w aucie przedliftowym w ogole potrafia czytac DVD DL !! i od tego trzeba by zaczac.

Na szybko sprawdzilem wszystkie dostepne mixy do przedlifta, znalazlem 5 sztuk i ani jeden nie przekracza pojemnosci zwyklej plyty DVD. Nie mam w sumie pojecia skad wzial sie mit o tym, ze trzeba je nagrywac na DVD DL.
Zreszta juz wczesniej pojawialy sie glosy innych osob, ktore rowniez probowaly nagrywac na DVD DL i nic ,a po nagraniu na DVD poszlo bez problemu.

Pozdrawiam
joe black

#21 bbart79

bbart79
  • Forumowicz
  • 82 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:05, 27.05.2013

Nigdzie nie jest powiedziane, ze czytniki w aucie przedliftowym w ogole potrafia czytac DVD DL !! i od tego trzeba by zaczac.


Masz racje. Powinno sie zaczac od zadania sobie pytania ile zajmuje oryginalna pelna wersja europy zachodniej na ta nawigacje. Jak najbardziej w przedlifcie czytnik czyta DVD DL.

Ja mam za to inne pytanie. W plikach do sciagniecia mozna znalezc dwa podpisy APN2 i APN3. O co chodzi z tymi oznaczeniami?

#22 JoeBlack

JoeBlack
  • Forumowicz
  • 465 postów
Reputacja: 9
Neutralna

Napisano 07:40, 28.05.2013

Masz racje. Powinno sie zaczac od zadania sobie pytania ile zajmuje oryginalna pelna wersja europy zachodniej na ta nawigacje. Jak najbardziej w przedlifcie czytnik czyta DVD DL.

Ja mam za to inne pytanie. W plikach do sciagniecia mozna znalezc dwa podpisy APN2 i APN3. O co chodzi z tymi oznaczeniami?


Formalnie moze i czytaja ale z tego co raportuja osoby walczace z tematem czesto fizycznie jednak nie chca czytac, a po co walczyc z DL jesli nawet mix wchodzi na zwykla plyte.

APN2 - europa zachodnia
APN3 - europa wschodnia
Pewne kraje jak np. Niemcy sa na obu plytach.
Oczywiscie do przedlifta oryginalnie istnieje tylko APN2

Pozdro
joe black

#23 wanter

wanter
  • Forumowicz
  • 28 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:45, 28.05.2013

Czy da się z map z tego tematu zrobić mixa do przedlifta?

#24 JoeBlack

JoeBlack
  • Forumowicz
  • 465 postów
Reputacja: 9
Neutralna

Napisano 19:55, 28.05.2013

Czy da się z map z tego tematu zrobić mixa do przedlifta?


No niestety ja tego nie wiem :(
Kiedys tym zajmowal sie chyba trojan69.
W teorii nie powinno byc problemu zeby to zrobic bo mapy w wersji 3.xx wydaja sie byc "takie same".
Jednak martwic moze fakt, ze danych w mapach w coraz wyzszych wersjach jest coraz wiecej, a miejsca na plytach zajmuja coraz mniej.
Moze to swiadczyc o innej metodzie kompresji map co moglo by wykluczac ich przydatnosc do zrobienia mixa.
Ale je sobie tylko teoretyzuje bo nie bawilem sie tym tematem. Musi wypowiedziec sie ktos, kto juz to robil.
Trzeba by uderzyc do trojana69 i go popytac bo sa dwie mozliwosci :
1. jest jakis techniczny problem i dlatego nie zrobil mixa juz z wersja 3.60
2. stracil motywacje bo nie ma juz "odpowiedniego" auta
Jesli punkt 1 jest prawdziwy no to kupa :(
Jesli punkt 2 jest prawdziwy to trzeba by z nim pogadac i niech przekaze swoja wiedze komus kto bedzie kontynuowal jego dzielo dla potomnych i tyle :)

Pozdrawiam
joe black




IPB Skin By Virteq