Skocz do zawartości


RODO w HAKP

VI

Wymiana uszczelek nadwozia w coupe

VI

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:38, 30.08.2008

Czy macie może namiar na jakiegoś w miarę taniego i solidnego człowieka(Mazowieckie okolice Wawy lub Siedlec) który ewentualnie mógłby spojżec na uszczelki nadwozia w mojej coupe i wycenić ewentualną regeneracje? ??? Coraz częściej dostaje mi się podczas tych ulew niechciana woda która jak zaczyna parować to w aucie zamiast wycieraczek pracują moje rece wycierając co chwilę zaparowaną szybę :)



#2 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 05:17, 31.08.2008

Coś mi się wydaje,że jeżeli masz sparciałe bądź popękane uszczelki to jedyną radą będzie zamówienie w ASO Honda,ale cena za to może być duża,lub znalezienie takiego auta jak Twoje do rozbiórki.

#3 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 06:50, 31.08.2008

no to faktycznie masz problem. Jestem przekonany że musisz pójść za radą Glinusia.
Guma to specyficzny materiał a zwłaszcza kiedy mamy do czynienia z elastyczna gumą w postaci uszczelek.

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:50, 31.08.2008

NIE POCIESZYLIŚCIE MNIE NIESTETY :( TEGO SIE TROSZECZKE OBAWIAŁEM. GUMY USZCZELEK NIE TYLE SA ZURZYTE TYLKO W NIEKTÓRYCH MIEJSCACH POPROSTU SĄ DZIURAWE ALE MOŻE DA RADE JAKOS TO ZAŁATAć? I MOŻE WIECEI COS NA TEMAT LISTWY TEJ HM... CHYBA OZDOBNEJ TROSZECZKę NA TYLNEJ SZYBIE CZY JEST GDZIES DO KUPIENIA OPRÓCZ ASO LUB MOZNA DOPASOWAć OD INNEGO ACCORDA NIEKONIECZNIE COUPE?

Kolego miły
nie piszemy dużymi literami
Regulamin pkt 2.1

#5 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:08, 31.08.2008

I tutaj ponownie Cię nie pocieszę nie słyszałem aby ktoś łatał gumę postaraj się jednak poszukać z jakiegoś rozbitka,a interesujące Cię gumy mogą być całe i nie koniecznie sparciałe.Co do ozdobnej listwy to też powiem ja w swoim Accordzie chciałem wymienić przy drzwiach od strony kierowcy i podzwoniłem do kilku sprzedających części blacharskie.Otrzymałem odpowiedź,że nie podejmują się ściągnięcia gdyż tego się nie da,a Ci którzy próbowali albo im się załamywały,albo gięły, więc odpuściłem temat.Nie dzwoniłem do ASO gdyż u nich pewnie gdyby mieli cena byłaby :k a i samych listew ozdobnych np.na allegro nigdy nie widziałem. :cry:

#6 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 19:17, 06.09.2008

znalazłem taka firmę która ma w swej ofercie rózne rodzaje uszczelek i uszczelnień może znajdziesz coś co Cię interesuje. Być może tu znajdziesz sposób na stare uszkodzone uszczelki http://www.uszczelki...p/uszczelnienia




IPB Skin By Virteq