Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Drzwi - tapicerka


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
24 odpowiedzi w tym temacie

#16 MAK

MAK
  • Forumowicz
  • 272 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 00:18, 12.09.2008

Nie przesadzam... Tak zdezelowanego Accorda jeszcze nie widziałem [żart] ;-) A tak poważnie to za autko i plany rozwoju :respect: ;-)


A podziekowal :B

Tak naprawde nie jest IGLA ale ma juz swoje latka :-) Teraz jeszcze tylko troszeczke go dopieszcze i naprawde nie bedzie sie czego wstydzic ;-)
>>> Accord by MAK <<<

Przerabiam S na type ES-R :mrgreen:

#17 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 05:16, 12.09.2008

Maku żółta kostka przynajmniej w mojej wersji jest od podgrzewania siedzeń,wiem bo wczoraj byłem w ASO i robili mi podgrzewanie (poprzedni właściciel-niech go ...odciął wiązkę).Jeżeli fotel od kierowcy nie jest elektryczny to pozostałe kostki są od poduch.Ale jak masz elektrykę to spojrzę i wieczorem napiszę jakie kolory kostek są od tego.Miłej zabawy.
Ps.grzeje mnie,aż miło :mrgreen: Dzięki Murphy :drinking:

#18 MAK

MAK
  • Forumowicz
  • 272 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:47, 12.09.2008

Maku żółta kostka przynajmniej w mojej wersji jest od podgrzewania siedzeń,wiem bo wczoraj byłem w ASO i robili mi podgrzewanie (poprzedni właściciel-niech go ...odciął wiązkę).Jeżeli fotel od kierowcy nie jest elektryczny to pozostałe kostki są od poduch.Ale jak masz elektrykę to spojrzę i wieczorem napiszę jakie kolory kostek są od tego.Miłej zabawy.
Ps.grzeje mnie,aż miło :mrgreen: Dzięki Murphy :drinking:


Wlasnie w krzeselku kierowcy (elepstryczna regulacja) mam zolta kostke i dwie szare. zolta ma 2 kable, jedna z szarych tez ma 2 kable a druga szara ma chyba 4 kabelki.

W drugim krzeselku sa 2 kostki (zolta i szara) i do kazdej z nich dochodza po 2 kabelki.


Bede Ci wdzieczny jak zerkniesz u siebie :-)
>>> Accord by MAK <<<

Przerabiam S na type ES-R :mrgreen:

#19 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 15:03, 12.09.2008

MAK'u napisz czy juz sobie poradziłeś z kabelkami ??? Bo w tej chwili nie mam autka (żona zabrała) ale jak będę miał to mogę dać fotki i opisać jak jest u mnie, przecież też mam VI gen.

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#20 MAK

MAK
  • Forumowicz
  • 272 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:26, 12.09.2008

MAK'u napisz czy juz sobie poradziłeś z kabelkami ??? Bo w tej chwili nie mam autka (żona zabrała) ale jak będę miał to mogę dać fotki i opisać jak jest u mnie, przecież też mam VI gen.


Bede wdzieczny :-)

Narazie wszystko sobie musze przygotowac :-) Kupic wtyczki i takie tam :-)

Wiec jak mozesz sprawdzic to bardzo Cie prosze :-)
>>> Accord by MAK <<<

Przerabiam S na type ES-R :mrgreen:

#21 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:15, 12.09.2008

Maku dzisiaj byłem w pracy i teraz wróciłem nie migam się od sprawdzenia,ale na bank jutro jak będzie widno sprawdzę i napiszę,tylko nie wiem czy w VII gen wsadzali takiego samego koloru kostki co u Ciebie.

[ Dodano: 2008-09-13, 16:24 ]
Niestety muszę Cię zmartwić wiem,że żółta kostka to podgrzewanie a z resztą jest kłopot bo są podpięte do fotela i wzrok nie sięga :-(

#22 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 20:55, 13.09.2008

MAK ni diabła nie mogłem dojść jaki kabel jest od czego. Wszystkie wychodzą z podłogi i wchodzą pod fotel, tak więc wysyłam fotki może się coś rozeznasz a jeżeli nie to śmiało mailuj albo na tel. lub PW.
Tak więc fotki kierowcy:
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

A teraz fotel pasażera:
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#23 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:05, 17.09.2008

Ładniutkie te foteliki a są z anglika? ile cię kosztował owy zestawik??

#24 MAK

MAK
  • Forumowicz
  • 272 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:21, 17.09.2008

Ładniutkie te foteliki a są z anglika? ile cię kosztował owy zestawik??


no niestety z anglika ale wsio pasi :-)
Juz nawet kierowniczy fotel od wczoraj siedzi w autku :banan:

Calosc kosztowala mnie 600 PLN :mrgreen:
>>> Accord by MAK <<<

Przerabiam S na type ES-R :mrgreen:

#25 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:07, 17.09.2008

oooo cena SUPER wziąwszy fakt, że tapicer tyle by wzioł jak nie więcej za samą robotę a gdzie materiał.

[ Dodano: 2008-09-17, 19:09 ]
Dzisiaj w pracy klient mi się chwalił, że robi sobie pokrowce szyte na miarę hehe do starego volviaka z a jedyne 400 pln hehe




IPB Skin By Virteq