Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

elektryczne szyby i mechanizm


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
1 odpowiedź w tym temacie

#1 tarjei86

tarjei86
  • Forumowicz
  • 6037 postów
Reputacja: 24
Super

Napisano 16:32, 28.04.2009

Witam
Chciałbym zasięgnąć waszej informacji na temat mechanizmu otwierania/zamykania szyb przednich w Accordzie CH6 (2001 rok). Niestety strzelił mi mój mechanizm od strony kierowcy. Poszukuję nowego, ale na allegro mają same angliki :( i nie wiem czy taki mechanizm od strony pasażera w angliku będzie działał poprawnie po stronie kierowcy w wersji z kierownicą po lewej. Pomocy !

PS nowy mechanizm w ASO to koszt 1400 zł :/ pogłupieli...

#2 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 16:26, 03.05.2009

i nie wiem czy taki mechanizm od strony pasażera w angliku będzie działał poprawnie po stronie kierowcy w wersji z kierownicą po lewej. Pomocy !


Będzie pasował, tylko tak jak już to ktoś na forum pisał (tego sam nie wiem na 100% tylko powtarzam co wyczytałem) kostka do podłączenia była inna. Możesz się ewentualnie pobawić (jak ja kiedyś w Lagunie) z kostką, jeżeli jest to możliwe wyjmij z kostki wtyczki do których podłączone są kable odłącz je i podłącz starą kostkę przylutowując kable do tych wtyczek, potem jak włożysz je w kostkę będzie wyglądało jak fabryczne ;-) Nie wiem jak wyglądają te kostki w Acco ale jeżeli się da to naprawdę trzeba się z tym starannie obchodzić.

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.





IPB Skin By Virteq