Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Progi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mirek

Mirek
  • Forumowicz
  • 21 postów
  • Skąd:Belfast
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:50, 16.05.2012

Mam srebrna Honde z 2000 roku z czarnymi progami i zastanawiam sie by ich nie wymienic na srebrne tzn pod kolor samochodu.
Moge prosic o jakies strony www gdzie mozna to zobaczyc lub ewentualnie kupic ?
Dziekuje
  • 0
Mirek

#2 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
  • Skąd:Dębica i okolice
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 43
Super

Napisano 20:54, 16.05.2012

jesli juz to najlepsze wyjście polakierowac
  • 0

#3 Mirek

Mirek
  • Forumowicz
  • 21 postów
  • Skąd:Belfast
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:01, 16.05.2012

A ja myslalem, ze lepiej wymienic, ale ze mam male pojecie na ten temat to wezme pod uwage lakierowanie.
Ogolnie bym chcial ten samochod jakos ulepszyc jesli chodzi o wyglad i chyba zaczne od foteli bo moj fotel tzn kierowcy jest troche zalamany na siedzeniu od zewnatrz i troche to czuc podczas jazdy.
  • 0
Mirek

#4 bartoszwrc

bartoszwrc
  • Forumowicz
  • 593 postów
  • Skąd:RRS/Lincolnshire
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive+
  • KM:174
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CN1
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 21:20, 16.05.2012

Przejrzyj sobie galerie Accordow, a tam na pewno znajdziesz inspiracje dla siebie. Na pewno znajdziesz autko w takim kolorze jak Twoje z pomalowanymi progami, to ocenisz, czy Ci sie podoba i zdecydujesz o malowaniu.
Poza tym, bedziesz mial okazje przejrzec setki roznych kol, spojlerow, dokladek, wariantow obnizen i czego tylko sobie zamarzysz!
Milej lektury!

PS. Nie ma chyba jeszcze Twojego autka w galerii. Wrzuc jakies fotki, a my cos doradzimy, podpowiemy :B
  • 0

:shock:...jak dla mnie fura No.1 na UK

To szelma jest ------> http://www.accordklu...i-dirty-diesel/

www.typeaccord.co.uk


#5 Mirek

Mirek
  • Forumowicz
  • 21 postów
  • Skąd:Belfast
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:37, 16.05.2012

Zalogowalem sie tutaj wczoraj, dlatego nie mam zdjec. Jak tylko bede mial to wrzuce napewno :)

[ Dodano: 2012-05-16, 22:40 ]
A tutaj jest taka jak mi sie podoba:)
http://www.gumtree.c...-2000/102495608
  • 0
Mirek

#6 jaca

jaca
  • Forumowicz
  • 976 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:2.0
  • Wersja:LS
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG9
Reputacja: 11
Dobra

Napisano 22:13, 16.05.2012

Mirek, na tym co w kleiłeś masz pakiet ze Sporta (dokładki + progi) - ciężko dorwać osobno OEM, a w kolorze to już w ogóle trzeba się czaić. Podobnie jak Jarek poleciłbym Ci lakierowanie, albo poszukanie może ktoś sprzedaje w kolorze serię. Odczytaj kod kolor z tabliczki i jazda. W stosunkowo niedługim czasie możę coś się trafi z powypadka ;-)
  • 0

#7 Mirek

Mirek
  • Forumowicz
  • 21 postów
  • Skąd:Belfast
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:17, 16.05.2012

W sobote bede widzial sie z moim mechanikiem to jego tez zapytam o zdanie on jak kazdy mechanik zna mnostwo ludzi ktorzy sa obeznani w tym temacie to moze bedzie mi mogl jakos pomoc :)
  • 0
Mirek

#8 tarjei86

tarjei86
  • Forumowicz
  • 6037 postów
  • Skąd:Śląsk
  • Silnik:1.5
  • Wersja:Business
  • KM:150+
  • Paliwo:PB
  • Rok:2018
  • Nadwozie:Liftback
Reputacja: 24
Super

Napisano 06:11, 17.05.2012

W sobote bede widzial sie z moim mechanikiem to jego tez zapytam o zdanie on jak kazdy mechanik zna mnostwo ludzi ktorzy sa obeznani w tym temacie to moze bedzie mi mogl jakos pomoc :)


ale to nie ma co pytać "obeznanych ludzi", bo - uwierz mi - poznasz najmniej oczekiwane filozofie życia ;-) masz możliwość - maluj swoje progi w kolor. Jak masz dojście do lakiernika - zrobi Ci to w miarę tanio. Kupno nowych progów - już w kolorze - wiąże się z tym, że może i taniej je kupisz, ale swoich potem nie sprzedasz za bardzo. A jak chcesz iść na całość - szukaj pakietu SPORT - jak na fotce, którą pokazałeś. Jest to jednak bardzo rzadki pakiet.
  • 0

#9 Mirek

Mirek
  • Forumowicz
  • 21 postów
  • Skąd:Belfast
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:03, 17.05.2012

Juz podjalem decyzje o malowaniu :-) za rogiem mam lakiernika. Koszt samych progow to 90 funtow a progi plus klamki i listwy za na drzwiach to okolo 200 funtow. Popytam jeszcze u innych lakiernikow, bo czasem warto sie rozejrzec moze akurat taniej wyjdzie :)
  • 0
Mirek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq