Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Wymiana pompy hmulcowej coupe usa?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:56, 30.04.2012

Witam mój problem przewijał się w starych tematach.... Prawdopodobnie padła mi pompa hamulcowa ( coraz częściej pedał schodzi w dół przy lekkim hamowaniu przy mocniejszym jest lepiej) gdzieś gubi się ciśnienie. Znalazłem już używkę. Pytanie.. Jak ma się wymiana pompy do układu abs i sprzęgła to chyba jeden płyn? dodam że abs jest nie sprawny. Jak powinno wyglądać odpowietrzenie układu po wymianie pompy?

Jak wspomniałem abs nie działa czy to ciśnienie może się gubić przez pompę abs?

[ Dodano: 2012-04-30, 12:20 ]
Nie chciałbym wymienić nie potrzebnie pompy hamulcowej...
  • 0

#2 Rosencreutz

Rosencreutz
  • Forumowicz
  • 391 postów
  • Skąd:Teresin k/Warszawy
  • Silnik:2,0
  • Wersja:S
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1997
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 23:36, 30.04.2012

Możliwe ze pękła Ci gumowa membrana (czy jak to się tam fachowo nazywa) w serwie.
  • 0

Artur


#3 PiSi

PiSi
  • Forumowicz
  • 17 postów
  • Skąd:Giżycko
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:54, 05.05.2012

Ja miałem ten problem u siebie usterką okazał się nie sprawny zawór odpowietrzania w lewym tylnym zacisku. Kiedy naciska się pedał hamulca zawór trzyma bądź lekko popuszcza a kiedy puszczasz całkowicie się otwiera zapowietrzając układ pedał mięknie.
  • 0

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:52, 07.05.2012

Mhm... zanczy tył mam po regeneracji (totalna odnowa) więc odpada. Przód ostatnio odpowietrzyłem wydaje się wszystko wporządku co ciekawe problem nie zniknął całkowicie ale stan znacznie sie poprawił po odpowietrzeniu. Jka będę miał trochę czasu odpowietrze całość od tylnego prawego koła do przedniego lewego pozdrawiam

[ Dodano: 2012-05-12, 12:13 ]
PISI Ostatnio odpowietrzyłem było dobrze aż do wczoraj, może masz rację może to któryś zawór zapowietrza tylko czy jak miałeś z tym problem nie ubywało przypadkiem siłą rzeczy płynu? U mnie nie ubywa. Przy zaciskach sucho... pozdrawiam
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq