Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Nie działa tylny głośnik orginalnego radia


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:33, 26.04.2009

Jak najszybciej dostać się do kabli głośnikowych z radia oryginalnego bo myślę że ktoś tam coś majstrował i nie połączył jak należy, I nie wiem co wogóle zacząć rozbierać aby tam dotrzeć.
Mam tu na myśli jakąś kostkę podłączeniową radia.

#2 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 09:37, 26.04.2009

tu masz moj opis:
http://www.accordklu...opic.php?t=1006

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#3 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 09:43, 26.04.2009

Masz w ogóle tam głośnik,albo jak masz to sprawdź po zdjęciu tapicerki połączenia.Banalne pytania,ale może sprawa prostsza niż myślałeś.

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:50, 26.04.2009

Głośnik jest i sprawdzony ;-), dziwne też jest to że przednie grają lepiej niż tylne wygląda na to że tyły są podmienione kablami z przednimi. napiszcie czy FAD jak się ustawia czyli tył przód to + na wyswietlaczu to jest tył czy przód.

#5 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 09:56, 26.04.2009

Razem z + jest literka F lub R.

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:57, 27.04.2009

Japierdziu ale patent ten Xcarlink ale jeszcze w cenie jak widzę. Tylko coś mi tu śmierdzi, jak wywącham to się podzielę odnośnie komplikacji tego urządzenia. To tak bokiem odwiedzając link który mi podałeś.

#7 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 19:05, 27.04.2009

Tylko coś mi tu śmierdzi, jak wywącham to się podzielę odnośnie komplikacji tego urządzenia.


Jakich komplikacji? ja zadnych nie zauwazylem. Brakuje tylko funkcji fast forward.

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 06:29, 29.04.2009

Chodzi mi dokładnie o konstrukcje tej maszynki która kosztuje aż 399zł + przesyłka i różni się tylko emulacją sterownika USB-COM co potrafią takie układy jak FTDI, COM posiada tylko 2 użyteczne linie Tx i Rx czyli transmisja i odbiór, nieco minimalnie bardziej złożony jest układ emulacji bluetooth, i własnie się zastanawiam czemu to takie drogie i jak przerobić czytnik kart wart 9zł na (Xcarlink home made) nie wieżę, że się nie da. Jest to patent na zasadzie jak dawno temu montowało się CD roma z kompa do malacza, jak ktoś pamięta, tani sposób na radio CD.

A zresztą co ja pindole, założę się o buty, że jest tam ok 4-6 kabli w tej wtyczce i to radio ma już wbudowaną emulację USB i ten Xcarlink jest tylko zwykłym czytnikiem kart flash co nie różni go do portu USB, jedyne co ma w środku to układ zmieniający sygnał bluetooth na emulacje USB, bo czytałem że nowe zmieniarki działają na zasadzie USB w kompie Vcc , -data, +data, GND lub opcjonalnie 2xGND, wiele bym dał za rozpis wtyczki z tego Xcarlinka.


Na koniec się okazało że kostaka przy radiu z nie stykała zaruszałem i już ok, było tam majstrowane bo mam Hands Free z Parota




IPB Skin By Virteq