Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Okładzina podłogi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:25, 30.03.2012

Poszukuje okładziny podłogi do VI gena, moja jest dziurawa w dwoch miejscach.Ktoś może robił taką podmianke u siebie? duzo przy tym zabawy? może jest jakis inny sposob na ogarniecie tego? (np.spojenie pod wys. temperatura)
  • 0

#2 gregand

gregand
  • Forumowicz
  • 158 postów
  • Skąd:PŁOCK
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:16, 30.03.2012

Mam ten sam problem bo i jest dziurawa i zalana płynem od wspomagania. Tez celuje na całą używkę ale niestety wszędzie same angole. A co do wymiany to troszkę czasu trzeba poświęcić ale myślę, że spoko da się radę.
Pozdr.
  • 0

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 07:00, 31.03.2012

Jaki masz przebieg? Pytam bo jestem ciekaw czy takie zużycie jest mozliwe przy 260 tys ktory jest rzekomo u mnie :-D
  • 0

#4 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1,262 postów
  • Skąd:Goleniów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Prestige
  • KM:152
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Wagon
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 07:30, 31.03.2012

Jak kupowałem pierwszą VII dziura była przy 77tkm. Pierwsza właścicielka jeździła tylko i wyłącznie w szpilkach... i nie słyszała, że zakłada się jeszcze dywaniki welurowe...

[ Dodano: 2012-03-31, 08:34 ]

duzo przy tym zabawy?

Przy wymianie całej od cholery roboty. Musisz wywalić fotele, kanapę, dolne osłony słupków, tunel środkowy, mocowania pasów i pewnie wiele jeszcze innych rzeczy. Po drodze połamiesz niejedną spinkę... Zależy od Twojego zaparcia i umiejętności. Taka podmianka jeśli lubisz sam pogrzebać moim zdaniem ok 5-6h zważając, że nie chcesz połamać zbyt wiele spinek i robisz to pierwszy raz.
  • 0

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 07:47, 31.03.2012

No racja nie ma reguły moze byc stosunkowo mały przebieg a moze byc dziurawa przez jabietke w szpilkach wszystko zalezy od uzytkowania i dbania o fure ;) a co do wymiany to tak sadzilem ze caly dzien sie z tym zejdzie ale spoko napewno bedzie warto musze tylko dorwac jakąś w dobrym stanie...

nie chcesz połamać zbyt wiele spinek

ta ze spinkami i wszelkimi plastikami tez trzeba ostrożnie ;)
  • 0

#6 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1,262 postów
  • Skąd:Goleniów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Prestige
  • KM:152
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Wagon
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 11:11, 31.03.2012

Uderz do wolka pewnie będzie miał wykładzinę.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq