Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Kamera + dvd player pod orginalny system navi?


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:15, 20.04.2009

Czesc,przeszukuje info odnosnie orginalnej nawigacji i nie znalazlem pelnych info ktore mnie interesuja:
Mam navi z dotykowym wyswietlaczem no i standardowo problem z mapami..Czy ktos moze wie jak i czy mozna wymienic napend dvd na taki ktory pozwoli czytac nowe mapy a moze nawet mapy innych producentow oraz odtwarzac dvd z filmami i muzyka(min MP3) oraz podlaczyc pod to wszystko kamere cofania??
Wiem ze duzo wymagam ale nie chce dokladac nowych systemow lub zmieniac wyswietlacza a poza tym przy dvd na Mp3 nie musial bym wkladac x-carlink-a do schowka..
Zalezy mi na wszystkim a szczegolnie na kamerze bo nie chcial bym uslyszec ktoregos dnia''Kochanie lekko zadrapalam autko na parkingu'' w w rzeczywistosci pol zderzaka nie ma :sl
To chyba wszystko co mnie interesuje,moze jeszcze audio ale to inny temat
:B

#2 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 16:54, 20.04.2009

Nie slyszalem o takim napedzie do navi w accordzie.
W celu podlaczenia kamery cofania oraz dodatkowego playera DVD zainteresuj sie tym http://blitzsafe.com...-2/prod_70.html

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:23, 20.04.2009

Tak widzialem to rozwiazanie,dosc kosztowne a jeszcze do tego kolejny naped,kamerka i okablowanie plus robocizna,robi sie kosmiczna suma...
Zobacze moze cos chlopaki z UK mi podpowiedza to dam znac i tutaj...




IPB Skin By Virteq