Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Jak zamienić mile na km Accord Coupe VII USA


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 dymek

dymek
  • Forumowicz
  • 57 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 06:31, 18.04.2009

Jak się zmienia żeby licznik liczył w km a nie w milach słyszałem że jest taka możliwość Accord Coupe 3.0 V6 2004

#2 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 07:10, 18.04.2009

zadzwoń do ASO przeprogramuja Ci mile na kilometry, galony na litry i farenheity na stopnie.

#3 dymek

dymek
  • Forumowicz
  • 57 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:07, 18.04.2009

...

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:02, 03.06.2009

Witam też własnie mam takiego accorda od pół roku.i też własnie szukam jak to zmienic bo tez słyszałem że da sie to zrobić samemu jak być coś wiedział daj znać.A tak wogóle to jak sie accordzik sprawuje. ja mam cos problem z szybami el. napisałem własnie posta czekam teraz na odp.Pozdrawiam

#5 UnSeenMan

UnSeenMan
  • Forumowicz
  • 136 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:52, 20.02.2010

Wygląda na to, że pozostaje nam jeździć tak, jak mamy, lub podejrzewam zapłacić ze 200 plnów by było po naszemu :)

__________________________________________

Na pomarańczowym zawsze cisnę w pedał gazu :D


#6 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 17:59, 21.02.2010

UnSeenMan, ASO nie podepnie pod kompa bo zaraz powiedzą, że mają tylko soft do europejskich :roll: Napisz maila do Honda PL, podaj VIN i napisz co odpowiedzieli.

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#7 UnSeenMan

UnSeenMan
  • Forumowicz
  • 136 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:54, 23.02.2010

Napisałem, lecz nie bardzo chyba chce im się odpisać;) Dzwoniłem również do serwisu hondy w Warszawie i tam człowiek powiedział mi, że nigdy nie słyszał o zymś takim, jak zamiana mil na kilometry.. Dziś jeszcze zajadę do naszego salonu dowiem się tak przy okazji, ale jestem sceptycznie nastawiony, że coś da się z tym zrobić...

__________________________________________

Na pomarańczowym zawsze cisnę w pedał gazu :D


#8 lepo

lepo
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 17:43, 24.02.2010

Zapytaj tutaj: http://www.code-serwis.pl/

Trochę daleko od Ciebie, ale myślę, że warto spróbować.

Też miałem kiedyś sprawę (również zmiana z mil, ale angielskich), przy której wszyscy mówili, że się nie da, że trzeba inny licznik itp., a koleś zrobił wszystko w godzinkę, choć jak sam stwierdził, nie było to łatwe.

#9 UnSeenMan

UnSeenMan
  • Forumowicz
  • 136 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:13, 25.02.2010

W salonie powiedzieli mi, że nie słyszeli o przeprogramowaniu na taki tryb...

Zapytaj tutaj: http://www.code-serwis.pl/

Trochę daleko od Ciebie, ale myślę, że warto spróbować.
Też miałem kiedyś sprawę (również zmiana z mil, ale angielskich), przy której wszyscy mówili, że się nie da, że trzeba inny licznik itp., a koleś zrobił wszystko w godzinkę, choć jak sam stwierdził, nie było to łatwe.


Tu się dowiedziałem i facet powiedział, że do mojego modelu koszt takiej czynności wynosi ok 150 zł, więc jdnak jest taka możliwość ;) pozostaje tylko w niedalekiej przyszłości sie tam przy okazji wybrać :)

__________________________________________

Na pomarańczowym zawsze cisnę w pedał gazu :D


#10 lepo

lepo
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 19:38, 25.02.2010

Tu się dowiedziałem i facet powiedział, że do mojego modelu koszt takiej czynności wynosi ok 150 zł, więc jdnak jest taka możliwość ;) pozostaje tylko w niedalekiej przyszłości sie tam przy okazji wybrać :)


cieszę się, że mogłem pomóc :-D

#11 UnSeenMan

UnSeenMan
  • Forumowicz
  • 136 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:37, 25.02.2010

Oj pomogłeś, pomogłes, ale to Dymek może tylko podziękować:))

Do zobaczenia na drodze :)
Pozdro :)

__________________________________________

Na pomarańczowym zawsze cisnę w pedał gazu :D


#12 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:42, 25.04.2010

W salonie powiedzieli mi, że nie słyszeli o przeprogramowaniu na taki tryb...

Zapytaj tutaj: http://www.code-serwis.pl/

Trochę daleko od Ciebie, ale myślę, że warto spróbować.
Też miałem kiedyś sprawę (również zmiana z mil, ale angielskich), przy której wszyscy mówili, że się nie da, że trzeba inny licznik itp., a koleś zrobił wszystko w godzinkę, choć jak sam stwierdził, nie było to łatwe.


Tu się dowiedziałem i facet powiedział, że do mojego modelu koszt takiej czynności wynosi ok 150 zł, więc jdnak jest taka możliwość ;) pozostaje tylko w niedalekiej przyszłości sie tam przy okazji wybrać :)



Jak masz taki kontakt to daj adres Pzdr.




IPB Skin By Virteq