Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Co z tym zrobic?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Młody98

Młody98
  • Forumowicz
  • 50 postów
  • Skąd:Sieraków wlkp
  • Silnik:3.0
  • Wersja:ES
  • KM:200
  • Paliwo:PB
  • Rok:2002
  • Nadwozie:coupe
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:33, 07.03.2012

Witam. Moje przednie lampy doprowadzaja mnie do szalu... Jak tak na nie spojrzec od przodu to prawa sie swieci jak psu j***a a lewa wyglada na taka zamglona troche... Raczej nie jest to kwestia szkla tylko samego w sobie odblasku:/ Interesowalo by mnie czy cos takiego jak na tym zdjeciu http://www.fotosik.p...cadd21580e.html da sie zrobic z tych lamp samemu czy raczej nie mam o tym myslec? Jesli nie to poradzcie co moge z tymi lampami zrobic :/ Czytalem na forum o malowaniu tych ramek w srodku itd. ale to nie to :p
  • 0

#2 Pyra

Pyra
  • Forumowicz
  • 1022 postów
  • Skąd:Rzeszów / USA
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8 / sedan
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 19:36, 07.03.2012

Szukałeś na forum ? Jestem pewny że nie bo jest temat gdzie opisana jest polerka lamp.

Co do efekty jak na zdjęciu to trzeba wymalować wnętrze lampy na czarno i to wszystko.
  • 0

#3 Młody98

Młody98
  • Forumowicz
  • 50 postów
  • Skąd:Sieraków wlkp
  • Silnik:3.0
  • Wersja:ES
  • KM:200
  • Paliwo:PB
  • Rok:2002
  • Nadwozie:coupe
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:41, 07.03.2012

No czytalem na forum ale tak jak mowie nie lezy to w kwestii polerki szkla... :/ a tylko taki etmat znalazlem... wiec domyslam sie ze innego wyjscia niz jakies wymalowanie wnetrza czy cos w tym stylu nie wchodzi w gre... No chyba ze zmiana lamp...
  • 0

#4 Pyra

Pyra
  • Forumowicz
  • 1022 postów
  • Skąd:Rzeszów / USA
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8 / sedan
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 20:22, 07.03.2012

wiec domyslam sie ze innego wyjscia niz jakies wymalowanie wnetrza czy cos w tym stylu nie wchodzi w gre


Dlaczego?

Rafał miał na sprzedaż Vi gen z pomalowanymi kloszami i wyglądało to prawie tak jak na fotce która dałeś. Sam chciałbym coś takie zrobić.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq