Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Kilka wersji konsoli środkowej?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:07, 01.03.2012

Posiadam accorda z 2005roku sedan 2.4benzyna, ostatnio napalilem sie na zmiane nawigacji, zakupilem sprzet w jednym ze sklepow internetowych i po 3 miesiacach czekania urzadzenie bylo u mnie, radosc jednak nie trwala dlugo bo podczas montazu okazalo sie ze średnio sie to wszystko komponuje
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Sprzedawca twierdzi ze bylo kilka wersji tych konsol srodkowych i niby otrzymalem radio nie do mojego modelu, czy on aby nie mija sie z prawda?
Dodatkowo twierdzi ze panel jest uszkodzony i musi sie rozeznac co w takiej sytuacji zrobic

Co Wy o tym myslicie?
  • 0

#2 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
  • Skąd:Goleniów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Prestige
  • KM:152
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Wagon
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 18:17, 01.03.2012

W europie radio i konsola zawsze były takie same. Przed FL i po FL. Jedyne co mi przychodzi do głowy, że to jest do wersji USA??

[ Dodano: 2012-03-01, 18:21 ]
Pokaż link do tego sklepu.
  • 0

#3 krisss111

krisss111
  • Klubowicz
  • 1568 postów
  • Skąd:Mińsk Maz/Szczytno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:CG4
  • KM:147
  • Paliwo:PB
  • Rok:2001
  • Nadwozie:coupe
Reputacja: 9
Neutralna

Napisano 19:02, 01.03.2012

Dołączona grafika
tak to wygląda w coupe, czyli USA z 2003
  • 0
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu...sss111/</a></p>
<p> </p>
<p> </p>

#4 west

west
  • Klubowicz
  • 2304 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 29
Super

Napisano 19:07, 01.03.2012

prawie takie same np polift górna osłone nad wlotami powietrza jest inna i nie pasuje do przed lifta
  • 0
<p>Nie sprawdzam numerów VIN . Nie sprawdzam cen części .Nie polecam nikogo ani niczego <br>
​Po prostu nie mam czasu ......................................<br>
Pozdrawiam , co złego to nie ja</p>

#5 Tadzio

Tadzio
  • Klubowicz
  • 3067 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 45
Super

Napisano 07:28, 02.03.2012

Pod tym linkiem masz to wszystko opisane.
http://www.accordklu... navi&start=120
Niestety ale konsolę masz dobrą i innej nie znajdziesz.
Różnica polega na kształcie każdego radia z Chin w dolnej części. Ori jest trójkątne chińczyk półokrągły. Przy dobrym spasowaniu szczeliny pomiędzy schowkiem a radiem nie będzie widać. Wiąże się to jednak z z koniecznością delikatnego przerobienia mocować w desce i radiu. Teraz jak widzę ze zdjęć radio siedzi bardzo wysoko, nie jest spasowane w jednej linii z załamanie w dolnej części deski, zapewne daszek też ci się wybrzuszył i odstaje nad górną część deski.
Trzeba przerobić (podpiłować) płetwy mocujące radio w wycięciach deski i spowodować że opadnie niżej. Wtedy powinno ładnie dopasować się do deski. Dodatkowo trzeba jeszcze zrobić dwa otwory w bocznych ściankach obudowy radia i przykręcić je do boków deski dociskając w dół. Dolne wzmocnienie odpycha radio do góry i stąd konieczność takiego zabiegu. Łatwiej to zrobić niż przerabiać wzmocnienie. Nie jest to duże dogięcie ale powoduje że radio ładnie dopasuje się do kształtu konsoli.
Daszek zawsze będzie delikatnie wystawał bo płetwa daszku jest trochę za długa w stosunku do wycięcia w radiu.
Wszystkie te rzeczy masz na zdjęciach w linku który ci podałem.
Jak chcesz mogę pomóc ogarnąć temat. Masz blisko do Katowic.
Na PW posłałem numer telefonu. Zadzwoń to pomogę.
Ja też przeraziłem się jak je pierwszy raz przymierzyłem.
  • 0

#6 west

west
  • Klubowicz
  • 2304 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 29
Super

Napisano 10:18, 02.03.2012

właśnie Tadzio, wie co mówi bo ogarniał temat u siebie i ładnie to wyglada :)
  • 0
<p>Nie sprawdzam numerów VIN . Nie sprawdzam cen części .Nie polecam nikogo ani niczego <br>
​Po prostu nie mam czasu ......................................<br>
Pozdrawiam , co złego to nie ja</p>

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:30, 02.03.2012

Czyli tak jak myslalem ze wersja konsoli jest jedna a to ze nie pasuje to po prostu marna jakos wykonania, radio juz odeslalem do sklepu w ktorym go kupilem, teraz jestem ciekawy jak sie oni zachowaja bo poki co sciemniaja ze dostalem nie do tego modelu i ze widac slady montazu i ze juz nie moga tez sprzedac jako nowe a sie zastanawiam komu to chca sprzedac jak to nie pasuje no chyba ze wszystkie chinskie zamienniki tak "pasuja"
  • 0

#8 Tadzio

Tadzio
  • Klubowicz
  • 3067 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 45
Super

Napisano 11:05, 02.03.2012

Tak z ciekawości ile za to dałeś. Kupiłeś od gościa z Krakowa. Bo mi wygląda na ten model od niego. Gość jest ciężki. ja byłem u niego żeby kupić i zamontować a jak podjechałem to powiedział że montaż niemożliwy i mogę sobie pooglądać u niego w aucie. I tylko mnie wk..... bo sobie zrobiłem wycieczkę. Co do jakości płyt cd nie zgodzę się z tobą gra lepiej niż ori podstawowy model.
Radio to gó........ ale ostatnio zauważyłem że gra jakoś lepiej :shock:
  • 0

#9 west

west
  • Klubowicz
  • 2304 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 29
Super

Napisano 11:14, 02.03.2012

ale czego sie spodziewać po zamienniku ?? musi nie pasować , ale jak ktoś chce można ogarnać temat dobrym przykładem jest Tadzio,
  • 0
<p>Nie sprawdzam numerów VIN . Nie sprawdzam cen części .Nie polecam nikogo ani niczego <br>
​Po prostu nie mam czasu ......................................<br>
Pozdrawiam , co złego to nie ja</p>

#10 mlun

mlun
  • Forumowicz
  • 1811 postów
  • Skąd:Otwock
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport GT
  • KM:159
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:11, 02.03.2012

west, no bez przesady że musi nie pasować. Może być z gorszego materiału,inaczej wyglądać mieć inne funkcji itp. ale pasować powinno. To tak jakbyś kupił klocki hamulcowe w zamienniku i by się okazało, że nie pasują.
Co innego,że wynalazki z chin często tak mają ;-)
  • 0

#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:02, 02.03.2012

Nie wiem jak gra CD bo na tym mi specjalnie nie zalezalo, napisalem ze zawsze slucham radia a filmy dvd i tv to mial byc tylko bajer, kupilem za 2100 od tego goscia
audioshop i nie dam sobie wmowic ze to pasuje jak nie pasuje bo dokladnie tak jak pisze mlun klocki hamulcowe tez zamawiamy w zamienniku i wymiary zewnetrzne zgadzaja sie z oryginalem czego o tej nawigacji powiedziec nie mozna
  • 0

#12 west

west
  • Klubowicz
  • 2304 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 29
Super

Napisano 14:02, 02.03.2012

inaczej wyglądać

wlasnie inaczej, dlatego nie pasuje

[ Dodano: 2012-03-02, 14:04 ]
zaminnik zamienikowi nie równy
  • 0
<p>Nie sprawdzam numerów VIN . Nie sprawdzam cen części .Nie polecam nikogo ani niczego <br>
​Po prostu nie mam czasu ......................................<br>
Pozdrawiam , co złego to nie ja</p>

#13 Rumcyk27

Rumcyk27
  • Forumowicz
  • 570 postów
  • Skąd:OST
  • Silnik:2.0
  • Wersja:K20A6 S-Type
  • KM:???
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 18:55, 21.03.2012

Hej mam takie samo radyjko, jak prezentowane przez Ciebie na zdjęciu. Co do spasowania Tadzio ma rację. Wiele walki z nim nie miałem, ale się dało.Ideał to to nie jest, ale da się przeżyć.Miałem tylko problem z wyświetlaniem temperatury, ale przy pomocy kolegów z Rosji udało się zrobić i do dziś jest OK.Ponadto ma dużo innych funkcji niż pozostałe radia.
  • 0

#14 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:41, 03.04.2012

Poza spasowaniem najbardziej zaskoczyla mnie jakosc dzwieku, porazka po calosci dlatego tez odeslalem radio a sprzedawca z http://audiocarshop.pl/
stwierdzil ze jest uzywane i nie moze przyjac reklamacji, niezłe jaja, to jego uzywanie to byly slady po probie montazu od wewnetrznej strony, w koncu skasował mnie 200zl za jakas ramke takze przestrzegam na przyszlosc przed tym sklepem a przede wszystkim przed jakością tego sprzętu
  • 0

#15 bamss

bamss
  • Forumowicz
  • 455 postów
  • Skąd:jaworzno
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:29, 03.04.2012

a jakiej ty jakosci sie spodziewales po chinach? to ladnie wyglada tylko
  • 0

vice mistrz europy 2011 do 3000W rms -149dB





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq