Skocz do zawartości


RODO w HAKP

3 STOP


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:38, 09.04.2009

Problem leży w tym że mam spaloną jedną żarówke od trzeciego światła stopu i za nic nie moge tego rozebrać a boje się żeby czegoś nie urwać!! Robił ktoś coś takiego?? Dzięki i Pozdrawiam

#2 Trojan

Trojan
  • Forumowicz
  • 1,426 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 14:40, 09.04.2009

Ja ostatnio wyciągnąłem z ciekawości,trwało to 10 sec.ale może u mnie jest inaczej.Dojście od strony bagażnika.Żarówkę musiałem przekręcić i już.

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:37, 09.04.2009

nie nie to musi byc inne, ja mam taki na 6 żarówek 5W, cały stop wyciągnąłem ale nie moge dostać się właśnie do tych żaróweczek!!

#4 xbialyx

xbialyx
  • Forumowicz
  • 51 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:06, 06.07.2009

Mam także 3 światło stopu na półce w tyłu. Mam taki problem, że to światło najprawdopodobniej zostało odłączone na rzecz 4 światła stopu w spoilerze. Na przeglądzie powiedzieli, że musi chodzić to na półce takżę, wiecie może jak się do niego dostać. Albo jest ono nie podłączone, albo przepalone coś. Muszę mieć podłączone oba dodatkowe niestety. Pomocy, hehe.

Ps. mam Accorda od tygodnia, wiec nic narazie nie wiem

Pozdro i dzieki

#5 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3,403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 21:30, 06.07.2009

Masz rozpiętą kostkę która powinna być gdzieś po otwarciu bagażnika pod tylną półką.

#6 xbialyx

xbialyx
  • Forumowicz
  • 51 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:02, 19.07.2009

Najgorsze jest to, że sprawdzałem i nic nie wisi. w Dodatki pod samym stopem ma głośnik niskotonowy od BOSE :)... Może ktoś powie jak powinno to wyglądać, albo jak rozkręcić to wszystko by dostać się do kostki trzeciego stopa

#7 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4,275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 07:50, 20.07.2009

Może pomoże:

Dołączona grafika
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#8 xbialyx

xbialyx
  • Forumowicz
  • 51 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:06, 20.07.2009

dzieki wielkie, na pewno wystarczy mi już ten schemacik :), a masz moze całego manuala?? bo ja jeszcze nie posiadam :)

#9 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4,275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 13:09, 22.07.2009

Proszę:

Honda ESM
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#10 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:43, 22.07.2009

Proszę:

Honda ESM


Lekki OT:
działa Wam to? Mnie się niby instaluje i mam skrót do programu w menu Start, ale nie zakłada żadnego katalogu na dysku :| a powinien byc w Program Files/Honda ESM..

#11 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 14:09, 22.07.2009

Działa na 100% - no chyba, że masz Viste to raczej zapomnij ;-)
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#12 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:20, 22.07.2009

Viste

damn! Kolejny powod do zmiany systemu ;) Koniec OT, dziekuje za wyrozumialosc :P

#13 xbialyx

xbialyx
  • Forumowicz
  • 51 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:02, 22.07.2009

Proszę:

Honda ESM


dzieki, już mam :), a co do STOPU to zrobione, małe obejście trzeba było zrobić, bo w miejsce STOP z tylnej półki podczepiony był STOP ze spojlera. Ale już wszystko działa jak należy. Teraz czas na rozrząd i olej, bo auto sprowadzone, to trzeba to wymienic :)

#14 Jacek1975

Jacek1975
  • Forumowicz
  • 26 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:22, 15.08.2009

dzieki, już mam :), a co do STOPU to zrobione, małe obejście trzeba było zrobić, bo w miejsce STOP z tylnej półki podczepiony był STOP ze spojlera. Ale już wszystko działa jak należy.


Witam,
Ja mam ten sam 'problem', tj. świeci stop na spoilerze, a ten we wnętrzu jest nie podłączony. Jak go podpiąć? Trzeba ciąć przewody? Jak Ci się to udało zrobić i czy dużo zachodu z tym było?
Pozdrawiam,
Jacek

#15 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:56, 15.08.2009

trzeba się równolegle podpiąć do przewodów, najlepiej przy wtyczce zaraz gdzieś i potem zaizolować, nie widziałem rozgałęźników z taką wtyczką, słyszałem za to dwie różne teorie, ze nie wolno mieć 4 stopów, a druga, że wolno..

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek





IPB Skin By Virteq